Nederland
Groningen
Eemsdelta
Appingedam-Oost
(1)
Appingedam-West
(1)
Buitengebied Noord-'t Zandt
(16)
Buitengebied Noord-Appingedam
(3)
Buitengebied Noord-Bierum
(27)
Buitengebied Noord-Loppersum
(10)
Buitengebied Noord-Middelstum
(7)
Buitengebied Noord-Stedum
(15)
Buitengebied Zuid-Appingedam
(3)
Buitengebied Zuid-Termunten
(19)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden
(91)
Teelt van groenten en wortel- en knolgewassen
(9)
Teelt van overige eenjarige gewassen
(2)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Teelt van eenjarige gewassen in Eemsdelta
Akkerbouwbedrijf Dekkershuizen
Akkerbouwbedrijf De Spechthorst
Bakker Grobe B.V.
Bakker Landbouw B.V.
B.J. en H. Veerman
Bos Landbouw V.O.F.
Damster boerenzuivel en vlees
de Laat-de Boer
D.P.J. en T.G. van Os
Duisterwinkel 't Zandt
E.C. Smink
Folkertsma V.O.F.
Gebr. Straathof Beheer B.V.
Gijzenberg
Huizinga's Landbouwcombinatie
I. Ubbens
J. Bos en A.K. Bos-Hillenga
JCA de Winter en JTM de Winter-Steentjes
J.C. Schilder
J.M. Wiersum en S.G. Smits-Wiersum
Johannes Kerkhovenpolder B.V.
J.P. Koning Wagenborgen
J.S., H.J., J. Boerma
J.T. Veenkamp en I.F. Veenkamp-Medendorp
Kwekerij J. Vos
Landbouwbedrijf Slim
Landbouwloonbedrijf Westerhof
L.J. Klijn en K. Postma
Maatschap A.L. Smit en R.F. Toren
Maatschap B.K. Maring-Dijkema, J.P. Achterhof en S. Zondag
Maatschap Bos-Berghuis
Maatschap Bosscher Landbouw
maatschap Bos-Westerhof
Maatschap Breedijk
Maatschap Bussemaheert
Maatschap Busz-Ladru
Maatschap D.H. Steenhuis Geertsema en J.J. Steenhuis Geertsema
Maatschap E.H. Bos en G.F. Bos-Evenhuis
Maatschap Elema
Maatschap F.J.M. van der Burg en V.H.L. van der Burg-Antes en P.W.A. van der Burg
Maatschap G. Bouwsema en Mw D.M. Bouwsema-Van Os
Maatschap G. Breedijk en G. Breedijk-Brontsema
Maatschap Gebr. Forma
Maatschap Glas
Maatschap Groenveld
Maatschap H. en M. Schalk-Wierenga
Maatschap Hoving
Maatschap IJ.J. Rijzebol, A.M. Rijzebol-de Vries en K.P. Rijzebol
Maatschap Jansen
Maatschap J.C. de Winter en D.P. de Winter
Maatschap J.J. Bos en J.J. Bos Akkerbouw
Maatschap J.J. Schutte en E. Schutte-Haijenga
Maatschap K&R Kuiper
Maatschap Korendijk
Maatschap Kruijer Slob
Maatschap Kubbinga-Rumpff
Maatschap Leemhuis en Leemhuis
Maatschap Neus in de wind
Maatschap Oldenoord
Maatschap Ooster-Feldwerd
Maatschap Pastoor A.H. & P.P.
Maatschap P.L.Noordam & E.A.Noordam-ten Have
Maatschap Priem
Maatschap Rumpff-Greven
Maatschap Smit Arwerd
Maatschap Sonneveld Holwierde
Maatschap W.F. Biemond en C.J. Biemond
Maatschap Wiertsema Garsthuizen
Maatschap Wolters Bierum
Maatschap W. Pool
Melkveebedrijf Kemperman
Menninga-Losdorp
M.S. Douwes
Mts Berends Bierum
Mts Bos
Mts. Elema Huizinge
Mts. Kuipers
Mts. Laskwerd
Mts M.J. Goense
Mts. Olthuis
Mts. Postma-Bouwsema
MTS. Schuttenbeld- de Laat
mts Timmer
Mts Tonckens- Rookmaker
Mts. W & A. Riepma
Mts W. & M.W. Veldman
Mts. Wierenga
Mts. W.T. Busz, A.G. Busz-Starke en E.G.H. Busz
Pura Verdura
R.C. Renken
Ritsema Landbouwbedrijf V.O.F.
Schilder Loppersum
Tonnis Veenkamp Akkerbouw
Tonnis Veenkamp BIO
Van Wijk Agro
Vennootschap Voshart
Vennootschap W. en J. Elema
V.O.F. Eendhuizen
V.O.F. Feldwerd
V.O.F. Smydingheheerd
Wiersema, Zijldijk
W.J. Jensma