Nederland
Gelderland
Lochem
Wijk 02 Laren
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
(14)
Fokken en houden van dieren
(61)
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren
(8)
Dienstverlening voor de landbouw; behandeling van gewassen en zaden na de oogst
(8)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht in Wijk 02 Laren
't Vreebroek
A.G. Haijtink en J. Haijtink-van Slooten
Agrarische maatschap R.H. Broeze & B.G.T. Schottink
Bosch Laren B.V.
Braakman B.V.
Burgerboerderij de Patrijs
Coƶperatie Burgerboerderijen UA
CV Stevens
Elweco-Medo B.V.
Erve Hiddink
Fa. Klein Nagelvoort
Firma Keppels
GrootKoop
G.W.J. Beltman
H.A. Hoentjen en B.G. Hoentjen-Vrielink
Heijink-Brummelman
H.G., H.A., en G.J. Meuleman en H. Meuleman-Grotentraast
H.G.J. Stegeman en G.H. Stegeman-Hoentjen
H.J. Braakman en A.H. Braakman-Stegink
H.J., N. en M. Woestenenk
H. Nijenhuis
H.W. Mombarg en W. Mombarg-Greutink
J.A. Platerink en M.M. Lipman
J.B. Wichers-Wuestman en W.J. Wichers
J.W. Eggink, J. Eggink-Kuiper en H.J. Eggink
Klaver 4 Laren
Krassenberg's Bernedoodles
Landbouwbedrijf J.H.J. Oudenampsen en J.G. Oudenampsen-Schoolderman
Loon- en Grondverzetbedrijf Sturris B.V.
Maatschap A.F. Platenkamp en Y.C. Platenkamp-Mulder
Maatschap A.J. Harkink en J.A. Harkink-Rossel
Maatschap B. en H.J. Haijtink en G.W. Haijtink Braakman
Maatschap B.J.J. Groot Bronsvoort en J.H. Groot Bronsvoort-Schutte
Maatschap D. en G.W. Langeler
Maatschap Dijkman
Maatschap E.J. Klein-Kranenbarg en H.A. Klein-Kranenbarg
Maatschap F.B. Kapper, G.J. Kapper-ten Tije, R.F.Kapper en P.M. Berends
Maatschap F. Dorrestijn en A.N.M. van Houselt
Maatschap F.J. Tuitert en H.J. Tuitert en H.W. Tuitert
Maatschap G. Brummelman en W.J. Harkink
Maatschap G.C. Keppels en M. Keppels-Pelgrum
Maatschap G. Eggink en W. Eggink-Rossel
Maatschap G.H. Menkhorst en A. Menkhorst-Kors
Maatschap G.J. Reurslag en H. Reurslag
Maatschap Groot Roessink - van den Noort
Maatschap G.W. Schoneveld, A.H. Schoneveld-Denneboom en F.J. Schoneveld
Maatschap H.H. Keppels & H.H. Keppels-Hondman
Maatschap H. Hoentjen en B.H. Hoentjen-van den Berg
Maatschap H.J. Menkhorst, B. Menkhorst-Hijink en M. Menkhorst
Maatschap H.J. Oltvoort en A.A. Oltvoort-Eekman
Maatschap Holmer
Maatschap H. Onis en T.H. Onis-Bats
Maatschap J.H. Oudenampsen en E.H. Ruiterkamp
Maatschap J.H. Schekman en M.C. Schekman-Aaltink
Maatschap J.W. Brummelman en G.W. Brummelman-Braakman
Maatschap Koeslag
Maatschap L.C. Tettero en A.M. Tettero-Pots
Maatschap M. en A. Dijkman
Maatschap Oudenampsen
Maatschap P.C.D Bakker en J.H. Kraaij
Maatschap Stegeman
Maatschap T.A. Paalman en H.J.F. Paalman-ter Welle
Maatschap ten Broeke
Maatschap Veltkamp - Muis
Maatschap Wichers
Maatschap W.J. Lensink, J.H. Lensink-Makkinga en S. Lensink
Maatschap W. Wolters en G.J. Wolters-Okon
Melkveebedrijf Meuleman
Melkveebedrijf Woestenenk-Bouwman
Melkveehouderij Tommel
Memelink's Vee- en Varkenshandel
M.J.H. en A. en N. Fleerkate
Mts. A.J. de Groot, G.E. de Groot-de Groot en J.D. de Groot
Mts G.en H.M. en J.M. Heuvelink
MvH Ruitersport
Nieuwe Horstman C.V.
Nieuw Wagenvoort
Nijhof L.J.A. en Braakman W.T.J.
Oosterbrook Zuivel
Pluimveebedrijf Stegeman B.V.
R.G. Haijtink en J. Wessels
Schoneveld-Hondman
Schoneveld-Hondman
Schuttert Laren B.V.
ter Meulen Pluimvee
Ter Meulen Pluimvee B.V.
T + GJB Eggink + MJ Eggink-Meuleman
V.O.F. Bosch
V.O.F. Garritsen
VOF Schepers
W.J.T. en R.J. Schilderinck en G.F. Schilderinck-Pardijs