Nederland
Gelderland
Berkelland
Wijk 02 Beltrum
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(73)
Bosbouw, exploitatie van bossen en dienstverlening voor de bosbouw
(2)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Landbouw, bosbouw en visserij in Wijk 02 Beltrum
A.H.J.M. Delsing
A.J.J.M. Huurneman
B.J.A. en J.A.W. Groot Severt
De Besserij
De heer M.J. Schilderinck en mevrouw P.M. Schilderinck-Wolterink
D.W. Hasselo B.V.
E.N.M. Luttikholt
Firma Wiegerinck
G.A.B. Nijenhuis, T.H.W.M. Nijenhuis-Geuijen en R.T.J., M.L.A. en E.H.S. Nijenhuis
Gebr. Maarse B.V.
Geurkink - Kronenburg
Groot Zevert Loon- en Grondverzetbedrijf B.V.
HGM Ottink en LBM Ottink-Luttikhold, MHG Ottink en SJM Ottink
Houtzagerij & Houthandel Groot Zevert B.V.
J & J Beernink
J.J.M. Bluemink en B. Brinke-Hamberg
Landbouwbedrijf Groot Zevert-Piepers
Loonbedrijf Scharenborg
Maatschap A.A. te Fruchte en M.J.H. te Fruchte-te Braak en F.H.R. te Fruchte
Maatschap A.A.W. en L.H.J. Hofman
Maatschap A.G.M. en P.H.M. Dreierink
Maatschap A.H.J. en M.A.M. te Bogt
Maatschap A.H.J. Lageschaar en W.E.M. Lageschaar-Roelvink
Maatschap A.H.M. Lankveld en A.A.J. Lankveld-Lageschaar
Maatschap A.T.J. Stegers en S.H.M. Stegers-Wolterink
Maatschap B.H.M. Tuinte, W.A.M. Tuinte en J.J.M. Tuinte-Tiggeloven
Maatschap Brinke "de Dieselbrink"
Maatschap F.A.J.M. Tackenkamp, C.S.M. Tackenkamp-Wieggers en C.J.H. Tackenkamp
Maatschap Gunnewijk
Maatschap Heutinck M.J.M. en Penterman W.H.J.
Maatschap H.J.A., T.A. en S.J. Hanselman en W.G.M. Hanselman-te Braake
Maatschap H.W. Nieuwenhuis, A. Nieuwenhuis-Ten Lohuis en R. Nieuwenhuis
Maatschap H.W. te Peele, J.G. te Peele-te Strake en M.E. te Peele
Maatschap J.H.M. Arink, L.E.T. Arink-Ottink en R. Arink
Maatschap J.H.W., J.J. en K.L. Hanselman
Maatschap J.W.M., A.M. en R.H.T. Dibbelink
Maatschap Klein Falckenborg-Wiegerinck
Maatschap L.A.M. Hoffman, H.Th.M. Hoffman en T.A.J.M. Hoffman
Maatschap L.F.Th. Helmers, M.H.E. Helmers-Lankveld en F.H.B. Helmers
Maatschap L.J.A Klein Gunnewiek en J.M.A.A. Klein Gunnewiek-Massop
Maatschap M.J.B. Slütter-Olijslager, N.A.B. Slütter en J.A.M. Slütter
Maatschap R.A.M. en J.J.M. Bleumink-Harbers
Maatschap Rotink
Maatschap Stoverink
Maatschap te Bogt
Maatschap te Boome - Geessink
Maatschap te Loeke
Maatschap Th.G. en S.L. Maarse
Maatschap W.A.H. Stroet en M.C.J. Stroet-Pasman
Maatschap W.G. de Weert en A.H.J. de Weert
Melkveehouderij Reijerink
Melkveehouderij Stoverink
Mts. A.G.M. en P.H.M. Dreierink
Mts P.V.M. en N.T.B. Bleumink
Mts. Reijerink
R.A.M. Berentsen
Rundveebedrijf Groot Wassink B.V.
Schilderinck Eibergseweg
Schilderinck Hengevelde B.V.
Schilderinck Poeldersdijk
Schilderinck Varkens B.V.
Ten Have V.O.F.
Uenk-Vernig
Varkensbedrijf Groot Wassink B.V.
V.O.F. Bleumink
V.O.F. Ernst
V.o.f. Gebr. te Boome
Vof Groot Zevert-Klein Falckenborg
V.O.F. Pasman
V.O.F. Rotink
V.o.f. Schilderinck
W.G.J. Arink, W.M.B. Arink-Berends en M.A.G. Arink
Wiegerinck veehouderij
W.J.M. Groot Kormelink en J.M. Groot Kormelink-Goldewijk en H.J. Groot Kormelink
W.J.M. Tuinte en/of M.J.B. Tuinte-Luttikholt