Nederland
Overijssel
Wierden
Wijk 00 Wierden (kern)
(2)
Wijk 01 Landelijk gebied Wierden
(24)
Wijk 02 Hooge-Hexel
(24)
Wijk 03 Enter (kern)
(3)
Wijk 04 Landelijk gebied Enter
(35)
Wijk 05 Rectum - Notter - Zuna
(37)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
(27)
Teelt van meerjarige gewassen
(1)
Fokken en houden van dieren
(71)
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren
(14)
Dienstverlening voor de landbouw; behandeling van gewassen en zaden na de oogst
(12)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht in Wierden
Agrarisch bedrijf Stokreef
Agri-V.A.K.
A. Hoek Loonwerken
Broederij Morsink B.V.
Broeze Akkerbouw
Broeze Grondverzet V.O.F.
De Grimberghoeve
de heer J. Westra & mevrouw J.H. Westra-Baan
E.A. de Wilde en J. de Wilde-Broeze
Eco Tijink
Erven H. Achteresch
Fam. Bakhuis
Firma ter Steege Landbouw
Fokbedrijf Brummelhuis
G.Z.J. Smit-Nijsink en L. Smit
Harbers h.o.d.n. De Schepers
H. Dekker
H.G. & P. Wessels
H.H.B. Rutgers en J.M. Rutgers-Vije
H.J.M. en S.H.A. Woolderink en A.S.H.M. Woolderink-Kuipers
Hofman Landbouwbedrijf
Jansen Eupe WG en Zoon Loonbedrijf
JB ter Steege loonbedrijf
Kalverhouderij Dekker
Kenkhuis Logistics B.V.
Klein Schaarsberg
KOI-S-ENTER B.V.
Landbouwbedrijf Bessembinder
Landbouwbedrijf Geerdink-Rutbeek
Landbouwbedrijf Groot Baltink v.o.f.
Landbouwbedrijf Koppelman
Landbouwbedrijf Olthof V.O.F.
Landbouwbedrijf Rutjes Enter B.V.
Landbouwbedrijf Smeijers
Landbouwbedrijf Stegeman
Landbouwbedrijf Wevers
Landbouwonderneming Erve Woolderink
Lindediek
Loonbedrijf H. van Haarst
Loon- en Grondverzetbedrijf Ten Cate B.V.
Maatschap A.A.M. Marsman en B.H.M. Marsman-Put
Maatschap A.A. Schooten en B.H. Schooten-Schooten
Maatschap Beunk
Maatschap Beunk
Maatschap B.H.D. en J.I. Woolderink
Maatschap Boswaander
Maatschap Broeze de Hos
Maatschap Dasselaar
Maatschap E.A.M. Woolderink en M.J. Gierveld
Maatschap Eertink
Maatschap E. Hietland en G.J. Hietland-van der Vegt
Maatschap E.J. Harmsel en B.J. Rustenhoven-Harmsel
Maatschap F.J. Boers en H. Boers-Sprakel
Maatschap G. Achteresch en J.M.B. Achteresch-Hietbrink
Maatschap G.J. Nijhuis en L.A. Nijhuis-Voortman
Maatschap G.W. Kippers en J. Kippers-Vossebeld
Maatschap H.A. en P.H.J. Lammertink
Maatschap Heimerink
Maatschap Heuver
Maatschap H.H. Kleinjan en A.M. Kleinjan-van der Schee
Maatschap H.L.M. en J.J. aan de Stegge en M.W.G. aan de Stegge-Blanken
Maatschap Hoff
Maatschap Hopster
Maatschap H. Winkel en J. Winkel-Jager
Maatschap J & M.H. Koers
Maatschap J. Gottemaker & G.J.W. Gottemaker-Kleinjan
Maatschap J.M. Rutgers-Vije, H.H.B. Rutgers en H.J.M. Haarhuis
Maatschap Kamerink
Maatschap K. en G.A. Achteresch
Maatschap Klein Douwel
Maatschap Klein Leetink-Rohaan
Maatschap Lubbers
Maatschap Melkveehouderij ``De Plas``
Maatschap Nijsink
Maatschap Schottink-Hagreis
Maatschap Slagman-Schulenburg
Maatschap Stamsnijder
Maatschap ten Hove
Maatschap Ter Steege
Maatschap W. Maassen van den Brink en J. Maassen van den Brink-van den Noort
Maatschap Wolters G.A.M. en Wolters-Asbreuk M.H.T.
Meijer G.J.W.J. en Meijer-Oosterik J.G.M. Mts.
Melkveebedrijf Bloemendal
Melkveebedrijf Horstman
Melkveebedrijf Kempe-Lohuis
Melkveebedrijf Nijzink
Melkveebedrijf van Harten
Melkveebedrijf Zelhorst
Melkveehouderij Beunk
Melkveehouderij Van der Kolk
Mensink Landbouwbedrijf V.O.F.
Mts Altena
Mts Hesselink Ypelo
Mts. Meijer
Mts. Melkveebedrijf Eggerink
Mts. Wassink-Hansen
Mulhof Hoeve V.O.F.
Nijenhuis Transport en Mechanisatie
Ooms Landbouwbedrijf
P.H.R. Harink en J.G. Harink-Luttikhedde
Ploer Wierden V.O.F.
"Het Haarkamp"
Rouweler B.J.R. en Rouweler-Huisstede M.G.J. MTS
Ruben Rouweler
Rundvee- en Pluimveebedrijf Jansen
Rundveehouderij Mensink
Rundveehouderij Tijink
ter Keurs Landbouwbedrijf
Van den Berg Veehouderij
Vekohoeve C.V.
Vennootschap Bremmer
Vennootschap Hinsenveld
Vennootschap Steenberg
V.O.F. Combinatie Wessels/Vetker
V.O.F. H. en A. Lohuis
VOF Lammers
Vof Lohuis
V.O.F. Lohuis-Smoes
V.o.f. Rikkert Stables
V.O.F. ter Steege
v.o.f. van Gelder
VOF Vinkers
V.O.F. Wessels-Vetker
Waalderink V.O.F.
Woudenberg Vleesvarkens- en Paardenopfok