Nederland
Overijssel
Tubbergen
Wijk 00 Tubbergen
(27)
Wijk 01 Albergen
(21)
Wijk 02 Harbrinkhoek
(7)
Wijk 03 Geesteren
(47)
Wijk 04 Langeveen
(17)
Wijk 05 Vasse
(25)
Wijk 06 Reutum
(17)
Wijk 07 Fleringen
(12)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Fokken en houden van dieren
Fokken en houden van melkvee
(99)
Fokken en houden van runderen (geen melkvee)
(37)
Fokken en houden van paarden en ezels
(9)
Fokken en houden van varkens
(18)
Opfokken en/of houden van pluimvee
(8)
Fokken en houden van overige dieren
(2)
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Fokken en houden van dieren in Tubbergen
A.A.M. Volker-Kuttschreutter en J.F. Volker
B.G. Smoes
B.G.W. Pouwels
Booijink MEL
Broederij Elshuis Albergen B.V.
Broekzijdeweg Zeugen
Droste Agro B.V.
E.J.G. Scholten en A.E.T.M. Scholten-Alberink C.V.
Engbers J.G.M. en A.G.M.
Firma Booijink
Fok en Opfokbedrijf Blaauwgeers V.O.F.
G.J.A. en R.G.J. Derkink
G.J., M.W.J. en J.J.M. Demmer
Groothuis G.J.M. en Groothuis-Waaijer C.A.M.
Hagenvoort Sporthorses
H.G.H. Boswerger C.V.
H.H.J. en J.A.B. Kuiphuis
H.J.G. Hollink en G.H.M. Hollink-Braakhuis
H.J.J. Hutten en F van de Haar
H.L. Frons
H+V Bonke
J.A.G. ter Braak V.O.F.
J.B.A. en J.G.B. Groothuis en J.G. Groothuis-Heerink
J.J.M. Oude Lansink
J.J. Versteeg
J.P.M. Weusthuis
Knoef J.W. en B.J.M. en Knoef-Hendriksen I.M. MTS
Labrador Retriever Kennel Van Het Huyerensche Veld
Landbouwbedrijf Bolk
Landbouwbedrijf De Zuid
Landbouwbedrijf Engbers
Landbouwbedrijf J.G.A. en G.R.M. Meijer en A.M. Meijer-Lentferink
Landbouwbedrijf Lammerink
Landbouwbedrijf P.G. Hendriksen
Landbouwbedrijf Snijders
Landbouwmaatschap Ten Velde
Landschapsboerderij De Smitboer
L.J.M. Meijer
Lohuis Veehouderij V.O.F.
Maathuis Rundvee
Maatschap A.G.J. Oude Oosterik en J.M.M. Oude Oosterik-Weersink
Maatschap A.J.M, J.G.M. Beukerink en R.P.J. Beukerink
Maatschap An de Stegge
Maatschap A.R., R.A.H. Schoneveld en C.G.M. Schoneveld-Kamphuis
Maatschap B.A., A.B. en D.J.B. Oude Nijeweme
Maatschap B.E.F. van der Aa en H.A.J. van der Aa-Mensink
Maatschap Bekhuis
Maatschap B.E. Wesselink en A.H.M. Groothuis
Maatschap B.F.M. en L.B.C. van der Aa en M.U. van der Aa-van Midden
Maatschap B.G.M. en H.J.B. Heithuis en B.J.M. Heithuis-Ten Berge
Maatschap B.G.M. Kroezen en A.G. Kroezen-Nibbelink
Maatschap Booijink
Maatschap Bos-Vissia
Maatschap Broenink
Maatschap Elferink
Maatschap Grootelaar
Maatschap Groothuis
Maatschap Haamberg L.A. en M.J.G
Maatschap H.A. en E.B.H. Maathuis
Maatschap Hannink Stamsnijder
Maatschap H.A. Wigger, R.H.J. Wigger & J.M.S. Wigger-Sanderink
Maatschap H.B.J. Nollen en S.P.M.E. Nollen-Platenkamp
Maatschap Hemmer-Ten Broeke
Maatschap Hemmink-Frederiks
Maatschap H.F.T. en N.J. Lammerink
Maatschap H.G.J. Weersink, A.W.M. Weersink-Groote Schaarsberg en S.B.H. Weersink
Maatschap H.G. , M.G., en J.F. Oude Nijhuis
Maatschap H.J. Paalhaar en G.A.M. Paalhaar-Weiden
Maatschap Huis in 't Veld-Elferink
Maatschap J.A.M. Klumpers, H.S.J. Klumpers-Wennink en P.J. Klumpers
Maatschap J.B.M. en J.B.H. Veldscholten en G.M. Veldscholten-Blankenvoort
Maatschap J.G. Frons en S.G.J. Frons en M.A.G. Frons-Aarnink
Maatschap J.G. Kamphuis en L.G.M. Kamphuis-Ikink
Maatschap J.G.M. Blankenvoort en M.A.M. Blankenvoort-Waaijer
Maatschap J.G.M. Nieuwmeijer en M.H.A. Nieuwmeijer-Mensen
Maatschap J.H.B. Wesselink
Maatschap J.H.G. Rikmanspoel en H.A.M. Rikmanspoel-Oude Nijhuis
Maatschap J.H.M. Scholten en J.M.M. Scholten-Lohuis
Maatschap Kemperink
Maatschap Kock
Maatschap Kotte-Bos
Maatschap Kruiper
Maatschap Lansink-Kampnaats
Maatschap M.A.M. Schothuis en M.G.J. Bijen
Maatschap M.G.M. en P.G.M. Wesselink
Maatschap M.J. Hemmer en M.J.M. Hemmer
Maatschap Nijhuis
Maatschap Ophof
Maatschap Oude Wesselink
Maatschap Poppink-Groothuis
Maatschap R.B.M.ter Haar en E.G.M. ter Haar-Boswerger
Maatschap R.J.B. ter Groot en D. ter Groot-Kunst
Maatschap Rundveehouderij De Zoeke
Maatschap Schutte
Maatschap Schuurman
Maatschap Spalink
Maatschap Steggink
Maatschap Steggink-Vaanholt
Maatschap Stevelink
Maatschap ten Bos
Maatschap ten Bos
Maatschap ten Cate en Zoon
Maatschap ten Velde
Maatschap ter Haar-Boerrigter
Maatschap T.J.C. en R.H.C. Busscher en M.E.J. Busscher-Niemeijer
Maatschap Vlierman
Maatschap Vrerink-Maathuis
Maatschap Waaijer
Maatschap Weersink
Maatschap W.G. Broekhuis en A.S.M. Broekhuis-Luttikhuis
Maatschap W.J.W. Finkers en S.C. Finkers-Mensen
Marsman Kalverhouder
Meijer vleesvee C.V.
Melkveebedrijf Bebseler
Melkveebedrijf Bonke V.o.F.
Melkveebedrijf Droste
Melkveebedrijf Haarhuis
Melkveebedrijf Meijer
Melkveebedrijf M.H.J. Demmer en C.B.A. Demmer-Rijgwaart
Melkveebedrijf Pouwels
Melkveebedrijf Schipper
Melkveebedrijf ter Haar
Melkveebedrijf Tijink
Melkveebedrijf Veer
Melkveebedrijf Wenneger
Melkveehouderij Lentferink V.O.F.
Mentink H.G.M. en Mentink-Westerik M.J.G. mts
M.J.G. Hagedoorn en I.G.S.M. Hagedoorn-Veldscholten
M.J.H. en A.G. Frons
MTS Blokland Dasselaar
Mts. GPBM Oude Hengel & JLG Oude Voshaar
Mts Heerink Voshaarsweg
Mts. H.J.A. Veldhof en H.J. Veldhof-Maas
Mts J.G. Kuipers en M.A.H. Kuipers-Weusthuis
Mts L.J.M. en G.C. Wenneger-Steerenberg
Mts. Meen
Mts. Sanderink
Mts Schröder
Mts. Stamsnieder
Mts Wessels-Hoff
Oost West Varkens B.V.
Oude Vrielink-Wanink
Paardenhandel Jos Waaijer
P.H.G. Tassche
Pinners Leurink VOF
Pluimveebedrijf Hannink B.V.
Pluimveebedrijf Kreuwel
Pluimveebedrijf Waaijer en M.B. Schoneveld V.o.f.
"Erve Wenneger"
R.H.M. Paus
Rundveehouderij Fam. Hesselink
Salomons Langeveen Agro
Stal Denink
Stal Depot
Stal Luttikhuis V.O.F.
Stal Olthof VOF
Stal Rom Vermunt B.V.
Stille maatschap J.G.J. Mensen en M.B.M. Mensen-ten Siethof
Stille Maatschap J.G.M. Scholten, A.M.S. Scholten-Busscher en R.H.A. Scholten
Tassche Melkvee V.O.F.
Ter Haar boerderij
Timmerhuis Varkenshouderij V.O.F.
Tulk
Varkensbedrijf Oude Nijeweme B.V.
Veehandel Gebr. Boswerger V.O.F.
Veehouderijbedrijf Blokhuis
Vleerboershoeve Biggen
Vleesveebedrijf Oude Vrielink
Vleesveehouderij Lenferink Kruse
V.O.F. Booijink
V.o.F. Knoef
V.O.F. Ottinkhof
WKock