Nederland
Friesland
Súdwest-Fryslân
Wijk 00 Bolsward
(9)
Wijk 01 Sneek
(23)
Wijk 02 Nijefurd
(5)
Wijk 03 Koudum
(2)
Wijk 04 Hemelum
(3)
Wijk 05 IJlst
(5)
Wijk 06 Zuid IJlst
(5)
Wijk 07 Oost IJlst
(2)
Wijk 09 Oosthem
(2)
Wijk 10 Noordwest IJlst
(2)
Wijk 11 Zuidoost IJlst
(1)
Wijk 12 Woudsend
(2)
Wijk 13 Bouwhoek
(5)
Wijk 14 Weidestreek Oost
(2)
Wijk 16 Weidestreek Zuid
(7)
Wijk 17 Makkum
(4)
Wijk 19 Boarnsterhim
(1)
Wijk 20 Littenseradiel
(4)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw en projectontwikkeling
Projectontwikkeling
(4)
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw
(80)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw en projectontwikkeling in Súdwest-Fryslân
Aannemersbedrijf J. Hiemstra
Aannemersbedrijf P.F. van Zuiden B.V.
Aannemingsbedrijf R.R. de Boer
Aannemings- en Timmerbedrijf Ouderkerken
Aannemingsmaatschappij Friso B.V.
Acadis Adler B.V.
Agra Hawar B.V.
Agricola Bouw B.V.
Alfac Vastgoed Beheer B.V.
Allround Bouwbedrijf Hoekstra B.V.
Bootsma's Bouwbedrijf B.V.
Boubedriuw Mathijs Hoekstra B.V.
Bouw- & aannemersbedrijf Gebroeders Miedema & Van der Velde VOF
Bouwbedrijf Bootsma B.V.
Bouwbedrijf de Vries B.V.
Bouwbedrijf de Vries B.V.
Bouwbedrijf D. Posthuma
Bouwbedrijf Eekma de Jong
Bouwbedrijf Frankena
Bouwbedrijf Gebr. Yntema
Bouwbedrijf J. Heeringa B.V.
Bouwbedrijf Koster B.V.
Bouwbedrijf Nieuwenhuis en Bouma B.V.
Bouwbedrijf Vellinga Heeg B.V.
Bouwbedriuw Kooistra Kubaard
Bouw Collectief Sneek B.V.
Bouw- en Aannemingsbedrijf Albada
Bouwgroep Dijkstra Draisma
Bouw Onderhoud & Techniek van Veen
Buwalda Bouw B.V.
Cnossen Infra B.V.
Corbeille Bouwmanagement
D.A.P. van der Wal Afwerkingsbedrijf
De Boer & De Groot Civiele Werken B.V.
DFA Sneek Bouw & Technische Dienstverlening
DM Straatmakersbedrijf B.V.
ECOhûs Fryslân B.V.
FA Feenstra Bouwbedrijf B.V.
Fa. Terpstra
Fokkes
Friso Civiel
Friso Totaalbouw B.V.
Handelsonderneming ECOhûs Fryslân B.V.
Heeringa-Meinen totaalservice en verhuur
Hofstra Bouw B.V.
Houtbouw '91
Ionanov Schilderwerk en Timmerwerk
Jedro
Jelle's Boubedriuw B.V.
Jorritsma Bouw B.V.
Kemper Bouw
Klaas Postma Klussenbedrijf B.V.
Klusbedrijf Patrick Pluister
Klussenbedrijf A.Y. Strikwerda
Klussenbedrijf Overwijk Ritskes
Klussenbedrijf Pasquon
Klussenbedrijf Sjoerd Boskma
Klussenbedrijf Wido
Klusservice Gemini
Kunst Onderhoudstimmerwerken
L. Kuiper Service- en Klussenbedrijf
Maatschap Osinga A.T. en Brouwer S.
Mewi Project B.V.
Miedema de Witte Vastgoed B.V.
M. Müller
Montage- en Klussenbedrijf Bonthuis
Mts. van der Tol
Munniksma Bouw en Onderhoud
Onderhoudsbedrijf Huisman
Onderhoudsbedrijf M. Jansen
R. Kingma Bouwbedrijf B.V.
SelektHuis Bouw B.V.
SemmoH Project B.V.
Stork Restauratie Gevel & Ornamenten
Talen Noord B.V.
Technischbedrijf A.Griffioen
Timmerbedrijf Gebr. Van Veen
Timmer- en Onderhoudsbedrijf F. Rosier
Vallinga Bouw B.V.
Van der Meer Vastgoed en Materieel B.V.
VDW ProjectAfbouw
V.O.F. Kooistra Interieurbouw
V.o.f. Van den Berg
Wijnia Bouw