Nederland
Zuid-Holland
's-Gravenhage
Wijk 04 Benoordenhout
(1)
Wijk 07 Scheveningen
(1)
Wijk 08 Duindorp
(1)
Wijk 09 Geuzen- en Statenkwartier
(1)
Wijk 10 Zorgvliet
(1)
Wijk 12 Bomen- en Bloemenbuurt
(1)
Wijk 16 Kraayenstein en Vroondaal
(1)
Wijk 17 Loosduinen
(5)
Wijk 18 Waldeck
(1)
Wijk 19 Vruchtenbuurt
(2)
Wijk 20 Valkenboskwartier
(1)
Wijk 21 Regentessekwartier
(3)
Wijk 22 Zeeheldenkwartier
(2)
Wijk 28 Centrum
(3)
Wijk 29 Schildersbuurt
(12)
Wijk 30 Transvaalkwartier
(17)
Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek
(15)
Wijk 32 Leyenburg
(4)
Wijk 33 Bouwlust en Vrederust
(17)
Wijk 34 Morgenstond
(16)
Wijk 36 Moerwijk
(10)
Wijk 37 Groente- en Fruitmarkt
(8)
Wijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk
(20)
Wijk 39 Binckhorst
(4)
Wijk 40 Wateringse Veld
(12)
Wijk 41 Hoornwijk
(7)
Wijk 42 Ypenburg
(4)
Wijk 43 Forepark
(6)
Wijk 44 Leidschenveen
(2)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Grond-, water- en wegenbouw (geen grondverzet)
Bouw van wegen, spoorwegen en kunstwerken
(19)
Leggen van kabels en buizen
(155)
Bouw van overige civieltechnische werken
(4)
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Grond-, water- en wegenbouw (geen grondverzet) in 's-Gravenhage
Aagmx 77777
Aannemersbedrijf Classico B.V.
Aannemingsbedrijf Van der Meer
ADA stratenmaker
ADEM KORKMAZ
AG Infra
Ahmet ibrahim Kabelbouw
Ahmet Oglou Infra
A.I.R. Infra
Akkabi Telematica
Aksit Infra
Aktief Team B.V.
Alekos Mangas
Alpha Infra
AMG Power
Anatolië Infratechniek
Arbo Flex Infratechniek B.V.
Arconstructies
Asan Yusein Loonbedrijf
Aska Infra
Atalar Infra
Atanasov Kabels
Aveneill
Avinçukurkizi
BAM Infra Regionaal Den Haag
B&F Infra
Barut Infra
Base infRa B.V.
Benali Telecom
Benno Technical Services B.V.
Beterpak
Black Sea Infra
Bob Flex Services
Borislav Asenov
BORSBOOM Grondwatertechniek B.V.
Celen infra
Ciwan Infra
Confar B.V.
Correct-Infratechniek
Davidov
De La Combé Telematica Bekabeling & Afmontagebedrijf B.V.
Demirsoy Bekabeling
Depkar Infra
Deta Los Infra B.V.
Dimou allround
DinoBG Bouw
Dogu Kabelwerkzaamheden
DSV Telecom Techniek
Durmaz Infratechniek
E.B.I. B.V.
EC Kabelwerk
EFMT Kabelwerk
EK Infra Fiber and Electra B.V.
EKM INFRA
Elektra & Gas monteur
ELIT INFRA
Elkal Elkalatos
Emir Imran
ENKA Infra B.V.
Erbe Infra
Ersin Teknocep
Eufor Infranet B.V.
Euro Empire B.V.
Eurohaag B.V.
Femu Infra en Techniek
Fiber Network
Fikcee
FK.MB Infra
FN Quality Services
Furcey Infra
FYBO Dienstverlening
G&G Infra
Gizem Service VOF
GKR Infra B.V.
Global Cable Installation B.V.
Gokmen Stratenmaker en Grondwerk
Gronddepot Haaglanden
Grond Rent
Habo GWW B.V.
HAF INFRA
HAS Infra B.V.
Hellas 2013
Hewal Infra v.o.f.
Hofstad Infra
Hofstad Infra B.V.
Holland Pipe Line B.V.
Ibal Food
Ilhan Gulsever Loonbedrijf
Ilhan Infra
Infra Kar B.V.
Infra Perfection
Inter Kabelmontage
Isa Emine
IsaM Bouw
Ismet Montage
J&M Infra23
J. Charité Bestratingen
JM Xeptor Groep
Kantal Tsakitzis
Kar Infra Techniek B.V.
Keles23
Kemax12
Khatia Gabritchidze
LACE Holland B.V.
Lahri Telematica
Leens bekabeling
Legend Infra
Lets Go Infra B.V.
LH Infra V.O.F.
Loonbedrijf Keravia
Macro Infratechniek B.V.
M&F Diensten
M&K 76
M&M Glasvezeltechniek B.V.
Mannen van Spoor Infra B.V.
Mawa Infratechniek B.V.
MED INFRA B.V.
Milenov Infra B.V.
Mir Infratechniek
MIRZA V TUNC
Mladenov Onderhoud
Movement Logic
Multi-Joint LP
Mussa
Nes Tiefbau B.V.
NetConn
Ntilek & Raif
Nuritech B.V.
O. & F. Group B.V.
ORSA Telecom B.V.
P-Noworacki Bedrijf
PROTON Kabelwerk
PTC Kampen B.V.
R&S Infratechniek B.V.
REIS INFRATECHNIEK EN KANALTIEFBAU B.V.
Renovatie- en onderhoudsbedrijf R. Boere
Revac Specialistische Technieken B.V.
Ricon Services B.V.
Rodo Infratechniek B.V.
Ronin Infra
Rumen Angelina VOF
Sam Flex B.V.
SA Telecom
Saveli
SBS allround
SB Stratenmakersbedrijf
Semir Infra. V.O.F
Seri Fiber B.V.
SES NEW SKIES Marketing B.V.
SFM INFRA
Sky Services B.V.
Solvaxo Glasvezel
SRCN B.V.
SSN Tech V.O.F.
Sterk Infra
Strukton Roads & Concrete
Super3 Gio&Ak B.V.
TEG INFRA
Tekdemir Infra B.V.
Tekin Polat Loonwerk
Terra B.V.
Tinca Infra
TNS Networks
Total E&P Denmark Jutland B.V.
Tsakali Services
Tzemali Loonbedrijf
Tzeskoun Loonbedrijf
Ugie070
VCA Infra Dienstverlening
Vision Select
WD-DP Infra
Yalcin Loonbedrijf
Yami B.V.
YLD infra B.V.
Ymz Rail
ZaZa Kabelwerken
Zinayanko
Zoltan Horvath