Nederland
Zuid-Holland
Rotterdam
Charlois
(16)
Delfshaven
(28)
Feijenoord
(17)
Hillegersberg-Schiebroek
(11)
Hoek van Holland
(3)
Hoogvliet
(1)
IJsselmonde
(5)
Kralingen-Crooswijk
(5)
Nieuw Mathenesse
(3)
Noord
(20)
Overschie
(4)
Pernis
(1)
Prins Alexander
(13)
Rotterdam Centrum
(20)
Rozenburg
(1)
Spaanse Polder
(2)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Cultuur, sport en recreatie
Kunst
Podiumkunst en -vermaak
Beoefening van podiumkunst
(132)
Producenten van podiumkunst
(14)
Circus en variété
(4)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Podiumkunst en -vermaak in Rotterdam
Almada's Groove
Altstadt Rotterdam
Amenti
Anna Frank
Apatel Musica
Apollo Sun
ARMY OF LIGHT
Babette Labeij Music Academy B.V.
Bachata Con Clase
Beyond Madness
Blitz Produkties V.O.F.
BO
Bougenvilla
Buket Zor
BVAM
CaboCubaJazz
CaptainSober
Chayenne Nunes
Christelijk Gemengd Koor "Delfshaven"
Christelijk Koor Joy
Christelijk Krimpens Mannenkoor
Cinewiz Productions
CODA
Contrasted
Coverband Valium
Dande Music
Dars
Davide Fortugno Music
Davy Andy Henket
DJ s'One
DOOXS
Dragonfruit Music
Drunken Dolly
Dublex
Edouard Kain
Ed Wubbe Dance Productions
El Fatso
Ellsy
Elstak Theaterproducties
Emberlight
Enchanted River
Esdee Productions
Eva Schubach
Family Music Generation
Figo Ent
FIRE THE DJ
FlexRdam
FLSE ALRM
Folkhouse Matrix
Framing Music
FREMO Entertainment B.V.
G&G Silent Disco
GG Hospitality
Gravity Works
HakanSalih Music
Hartman Local Crew B.V.
HeavyLight
HOLL&RUSH
HWPO
Iguana Death Cult
Immanuel Kerkkoor
International Jazz Harp Stichting
Jessyfish
J. Kroon
Johnny Panda Music
Joosen en de Jager
Jos Kamps.com
Judith van der Plas
Just Notes Music
Khorshid Music
KIEFF
Kikagaku Moyo
Killer B's
Kim-Jomi Fischer
Knalfuif Events
L.J.R. van den Broek
Lohues B.V.
Los Paja Brava
Luchtmacht Brigade
Maartje Teussink
Maatschap Het Groot Niet Te Vermijden
Mannen Met Snorren
Marques & Penêda Podiumkunst
MAYBE TAL VEZ
Merel Mathijssen
Michelle Oudeman
MIGESA MUSIC
Mo Bedick
Morabeza Records International B.V.
Murgle Burgle Music Productions V.O.F.
Nadia de bezige bij
No Phones Allowed Music
OBK Gebouw
Oecumenisch Koor "Together"
Pam Feather
Para Productions
PEQO
Peter Calicher Producties
Plaka Inc.
Polish Events
Post Events & More
"STOER" Theaterprodukties
RazaGaba Entertainment
Rebecca Rosen
Ricky Lopez
Risk
RULU Music
Salesman
SA Vänttinen
Shinji Entertainment
Sjaid Foncé
Stg. RemplaçantenR'dams Philharm. Orkest
Stichting B.A.R.R.
Stichting Beeld en Geluid Rotterdam
Stichting De Bende
Stichting de Lloyd
Stichting Ensemble Mae
Stichting Formaat, Werkplaats voor Participatief Drama
Stichting Gewoon Leuk
Stichting HIJS (HiphopInJeSmoel)
Stichting Jeugdtheater Hofplein
Stichting Medewerkers Rotterdams Philharmonisch Orkest
Stichting Poppodium Baroeg
Stichting Popunie
Stichting "Conny Janssen Danst"
Stichting Rotterdam Circusstad
Stichting Rotterdams Philharmonisch Orkest
Stichting Rotterdams Volkstheater
Stichting Scapino Ballet Rotterdam
Stichting Spic & Span
Stichting Tall Tales Company
Summairu Music Productions
Surrealist Taxi B.V.
Tabea Koloska
Tango Soundsystem
Theater Mooi Weer
Theater Rotterdam/Locatie Rotterdamse Schouwburg
Theater Rotterdam/Locatie Witte de With
Toneelschool Rotterdam
Vaiks & Row
Venour B.V.
Verve Creates
Visionaires
Werkplaats Walhalla
Westfa Music V.O.F.
Windup Space
WLDRF
Xaverio
Yeboah Entertainment
Zingen Rambags