Nederland
Overijssel
Almelo
(4)
Borne
(1)
Dalfsen
(15)
Deventer
(4)
Dinkelland
(13)
Enschede
(4)
Haaksbergen
(3)
Hardenberg
(18)
Hellendoorn
(4)
Hengelo
(3)
Hof van Twente
(10)
Kampen
(5)
Losser
(7)
Oldenzaal
(2)
Olst-Wijhe
(7)
Ommen
(14)
Raalte
(3)
Rijssen-Holten
(4)
Staphorst
(11)
Steenwijkerland
(5)
Tubbergen
(20)
Twenterand
(3)
Wierden
(5)
Zwolle
(4)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Fokken en houden van dieren
Fokken en houden van runderen (geen melkvee)
Overige vleesveehouderij en zoogkoeienbedrijven
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Overige vleesveehouderij en zoogkoeienbedrijven in Overijssel
'n posselhook
A.J. Kruitbosch
A.J. Soepenberg - Nijkamp
A. Kloosterboer
A. Nijhoff
B.G. Smoes
B.G.W. Pouwels
B.J. Olde Olthuis
Boerderijwinkel "De Veldmaat"
Boesenkool Veehouderij
Bonte A.J. en Bonte-Laarman R.
Booijink MEL
Borkeld Herefords
De Rook Hoeve
E.J. en K. van de Streek
Elerhoeve Herefords
Emmink Veestal V.O.F.
E. van de Wetering
F.H.B. Koekoek
FrinaFarm
G.B.H., L.G.M. en R.G.A. Alberink
G.F. Kraesgenberg en H.J.M. Kraesgenberg-Damhuis
G. Vennegoor
Harbers h.o.d.n. De Schepers
Hesselink H.J. en M.B.H. en B. Hesselink-Nijkamp
Het Weulink
Hilda Veldhoen Vleesveehouderij
H.J. Agterkamp
H.J. Markvoort en J.G.A. Blankenberg
Hof te Dorth
H. Ramerman, A. Ramerman en A. Ramerman-Pasman
Jansen Vleesvee
J.F.M. Ramaker en A.J.M. Ramaker-Reimert
j krale
J. Lindeboom V.O.F.
Jogems-Haarman V.O.F.
J. Roorda en A. Roorda-Steenbergen
J. Zwolle en J.D. Zwolle-Koster
Kalverhouderij Dekker
Kijk in de Vegte A en Kijk in de Vegte-Kappert A M
Landbouwbedrijf Boode-Alberink
Landbouwbedrijf Engbers
Landbouwbedrijf Hütten
Landbouwbedrijf Ketterink-Bomkamp
Landbouwbedrijf Maatschap Arkink
Landbouwbedrijf Paalman
Landbouwbedrijf Roelofs-Bekman
Landbouwbedrijf Van Haarst
Landbouwbedrijf Waterink
Lucas Zoogkoeien
Maatschap 'n Ruuterkaamp
Maatschap 't nieje Laand op oale Groond
Maatschap A. Kloosterboer en H. Kloosterboer-Vos
Maatschap B.E. Wesselink en A.H.M. Groothuis
Maatschap Blik
Maatschap Bloemert-Balder
Maatschap Brand
Maatschap Breukers
Maatschap Buitenhuis H. en Weelink D.
Maatschap C.H.M. ter Braak en M.M. ter Braak-Aalderink
Maatschap E. Coster en K. Coster-van der Haar
Maatschap F.H.M. Overmars en B. Schoemaker
Maatschap Folbert
Maatschap G. Harmsen en J. Harmsen-Stokman
Maatschap G.J.M. en J.M. ter Brake
Maatschap G.J.N. Wessels en R.E. Wessels-Hemmink
Maatschap Grit
Maatschap Heuvel
Maatschap H.F.T. en N.J. Lammerink
Maatschap H.G. , M.G., en J.F. Oude Nijhuis
Maatschap H.J. Kolk en G.W. Kolk-Berends
Maatschap H.J. Paalhaar en G.A.M. Paalhaar-Weiden
Maatschap H. Olde en H.E. Olde-Kip
Maatschap H. Prins en B. Prins-Hekman
Maatschap Hulsman
Maatschap H. Winkel en J. Winkel-Jager
Maatschap Jansen
Maatschap Jansen
Maatschap J. en A. Beukman-van der Haar
Maatschap J. en G.J. Veurink
Maatschap J. en H. Huls
Maatschap J.G., C.E.M. en S.R de Witte
Maatschap J.G. Kamphuis en L.G.M. Kamphuis-Ikink
Maatschap J.G.M. Nieuwmeijer en M.H.A. Nieuwmeijer-Mensen
Maatschap J. Koes en J. Koes-Paters
Maatschap J. van Boven en G. van Boven-Kok
Maatschap Kalter-Heisterkamp
Maatschap Kleinsman
Maatschap Kock
Maatschap Konink-Geerdink
Maatschap K. van Spijker en K. van Spijker-Groen
Maatschap M.A.M. Schothuis en M.G.J. Bijen
Maatschap M.B. Damhuis en D.M. Damhuis-Nijlant
Maatschap M.E. Prins en A.J. Prins-Stoel
Maatschap M.J. en Y.M. Boet
Maatschap Noordegraaf
Maatschap Noordhuis
Maatschap Oude Nijhuis
Maatschap Poppink-Groothuis
Maatschap R.G.B. Scholten en G.M.T. Scholten-Arendsen
Maatschap R.G.J. Dreijerink en M.G.J. Dreijerink-Baak
Maatschap R. Stam en J.M. Stam-Heetebrij
Maatschap Slagman-Schulenburg
Maatschap Smit - Borre
Maatschap T.A.M. Lugtenberg en H.A.M. Lugtenberg-Mars
Maatschap ten Cate en Zoon
Maatschap ter Avest
Maatschap Tuin
Maatschap T. Woudsma en B. Woudsma-Uitslag
Maatschap Ulfman en de Wilde
Maatschap Van Ommeren-Overmeen
Maatschap Veelers/Demmer
Maatschap Verduijn-Cromwijk
Maatschap Visscher-Bovenhuis
Maatschap W. Feddes en A. Feddes-Kuiper
Maatschap W.M.F. Kamphuis
Meijer vleesvee C.V.
Melkveebedrijf Schlepers
Mts. A.J.M. Wissink en G.J.M. Wissink-Kamerink
Mts Assink - Geverinck
Mts. Boldewijn-Slager
Mts. Coster-Coster
Mts. Groot Obbink J.H. en Bannink J.G.
Mts. Harink
Mts Heerink Voshaarsweg
Mts J.G. Kuipers en M.A.H. Kuipers-Weusthuis
Mts. M.A. + M. ten Klooster
Mts. Pelleboer
Mts. R.S.S.M. Bekhuis
Natuurgoed het Raalterwoold
Olde Waterink
Peterinck-Brunink M.A.C. en Peterinck R.G.J.
P.F.J. Oude Weernink
Pluimveebedrijf Nijzink
R.J.M. Berning en E.M.J. Berning-Groener
Rouweler B.J.R. en Rouweler-Huisstede M.G.J. MTS
Rundveebedrijf Kroese
Rundveebedrijf Willems
Rundveehouderij Hoeve
Spans Landbouw V.O.F.
Stal Ravenhorst
Stille Maatschap Boomkamp
Stille Maatschap Christenhusz-Derkink
Stille maatschap Lansink-Beld-Busscher
Stout Veehouderij
T&T Quality
Ter Haar boerderij
Timmerman Agro
Tulk
Van Oenen B.V.
Varkensbedrijf A.J. Snijders
Varkensbedrijf Kelder-vd Vegte B.V.
Veehandel Weemstra
Veehouderij Kalter
Vleesveebedrijf R. Lansink
Vleesveehouderij Brand
Vleesveehouderij Lenferink Kruse
VOF Bruins
V.O.F. Groen Dedemsvaart
V.O.F. H. & Z. Pelleboer
V.O.F Holsappel-van der Vegt
v.o.f. J.A. Wittenberg en A. Wittenberg
v.o.f. Kelder
VOF Pouwels
v.o.f. Ruimzicht
VOF van Oenen
W. en C. Barneveld Bastiaan
Wildhoeve Angus
W. Vierhouten