Nederland
Friesland
Opsterland
Bakkeveen
(14)
Beetsterzwaag
(5)
Frieschepalen
(7)
Gorredijk
(14)
Hemrik
(6)
Jonkerslân
(3)
Langezwaag
(7)
Lippenhuizen
(13)
Luxwoude
(1)
Nij Beets
(14)
Siegerswoude
(15)
Terwispel
(6)
Tijnje
(11)
Ureterp
(21)
Wijnjewoude
(13)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
(11)
Teelt van sierplanten
(1)
Fokken en houden van dieren
(115)
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren
(3)
Dienstverlening voor de landbouw; behandeling van gewassen en zaden na de oogst
(20)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht in Opsterland
Agri service Heida
A. Hoekstra
A.H. Taekema
A., J. en T. Poppinga - Bosma
Baron Gewasbescherming & Dienstverlening
Biggefjild B.V.
B. van de Lageweg Beheer B.V.
Dam veehouderij
De Broerderij
De Gelder
Dekema Ruitersport
De Koaimoune
Dorpsboerderij Frieschepalen
fan 'e Wigêri
Firma Haisma
Firma Haisma - Van der Harst
Firma van den Brink
Firma Van der Weide
Handel en pensionstallen Bosscha
Harm van der Harst
HaRo Agro B.V.
H. Drent en A. Drent-Hoekstra
Herder Agro
Hoefsmederij Martijn Verweij
Horses2Connect
Janssen Siegerswoude
J.W.M. Kok en A.H. Kok-Boer
K. Kooi
Landbouwbedrijf Gebroeders Kok
Lolkema - Raatjes
Loonbedrijf G. Meester
Loonbedrijf Lageveen Nij Beets
Loonbedrijf Lolkema Tijnje B.V.
Loonbedrijf Siegerswoude B.V.
Loon- en melkveebedrijf H. Pander
Maatschap A. Cornelissen en M. Cornelissen
Maatschap A. en H. Pool en A. Pool-Veenstra
Maatschap Agricola - Wagenaar
Maatschap Andela
Maatschap A. Nicolai en B. Nicolai-Frankena
Maatschap A. Post en J. Wilts
Maatschap Berga-Groenestege
Maatschap Bron-Bootsma
Maatschap de Heer E.C.J. Zandvliet, de heer J.N.J. Zandvliet en Mevrouw A.C.M. Elshof
Maatschap de Jong
Maatschap Dijkstra
Maatschap E.W. Dijkstra en H. van der Steege-Dijkstra
Maatschap G. en B.J. Wagenaar
Maatschap GHJ, ESM en JHJ van der Ham
Maatschap Hanegraaf
Maatschap H. en G. Boonstra
Maatschap H.M. Nies en A.J. van Veen
Maatschap Huisman Olterterp
Maatschap H.W. en Y. Tiesema
Maatschap J. & J. de Jong
Maatschap K. en A. Stoker
Maatschap Klompmaker en Bakker
Maatschap Koelma
Maatschap L. & A. Verloop en H.W. Verloop-Reitsma
Maatschap L. de Haan en T. de Haan-van Rozen
Maatschap M. en L. Calis
Maatschap M. en R. Calis
Maatschap M. Ziel, S. Woudstra, A. Ziel-Lantinga en G.J.N. Lantinga
Maatschap Noordenburg
Maatschap O.W. Pander, T. Postma en T.H. Pander
Maatschap P. & M. & A. Achtien Klauwverzorging & Veebenodigdheden
Maatschap Pluimveebedrijf Beute/Weening
Maatschap P, N, en H. Veenstra
Maatschap Postma
Maatschap R. Jonkman, G.T. Jonkman-van der Wal en W.A. Jonkman
Maatschap R. Mulder en W.J. Mulder- van der Wal
Maatschap Rozema
Maatschap Rozema
Maatschap R.T. van Wijk, A. Jansma
Maatschap S. en G. Veenstra - Van der Wier
Maatschap S. en J. van der Meulen
Maatschap T.E.en S.H. Nijboer
Maatschap T. en S. van der Horst- Dolstra
Maatschap T. Zonneveld en G. Zonneveld-Breitsma
Maatschap van der Sluis Holtrop
Maatschap van Linde
Maatschap Veenstra
Maatschap Veenstra & Jagersma
Maatschap Visser
Maatschap Wagenaar Van der Tuin
Maatschap W. de Jong en M. de Jong-Bosch
Maatschap Zwaga
Masterbirds QSF
Melkveebedrijf Abma Oudehorne
Melkveebedrijf de Mersken V.O.F.
Melkveebedrijf Mandeveld
Melkveebedrijf Mulder
Melkveebedrijf "Ny Hoarnleger"
Melkveebedrijf Van Valkenburg
Melkveehouderij Bootsma
Melkveehouderij Faber
Melkveehouderij fam. Brouwer
Moedt B.V.
Molkfeebedriuw Beatrix Zathe
Molkfeehâlderij Famylje de Jong
Mts. A.A.M. Loonen en M.I.M. Loonen-van de Sande
Mts. A.J. Bos en J.A. Bos
Mts B en J de Vries
Mts. B.J. en S. Lolkema-Hooghiemstra
Mts. De Koaimoune
MTS de Krûsen
Mts. de Vos-Veenstra
Mts. Dijk-Bouma
Mts. Dijkstra - Akkerman
Mts. E. en S. en W. Rohaan
Mts Flapper K.P. en Hiemstra K.T.
Mts. G. en J. van Dalen-Bakker
Mts G en W Wilpstra-Heuker
M.T.S. I.H. & A. de Boer
Mts. J. en G. van Asch
Mts. J. en H. van der Veen en M.A.M. van der Veen-Hofstee
Mts. Jorna
Mts. Neef-Keulen
Mts Oosterwoud
Mts. R. de Vries en C. de Vries-Jansma
Mts Reijenga Terwispel
Mts. R. en A. Calis
Mts. R. S. en H. Mekkes-Bakker
Mts S. en S. de Boer
Mts. T.J. Roest en M.J. Roest-Van de Wolfshaar
Mts van de Lageweg
Mts. Van der Krieke Tijnje
Mts. W. en C. Veenstra
Mts. Y.J. de Haan en J.G. de Vries
Mts Zonneveld
Oan 'e Feart V.O.F.
Pluimveebedrijf J.A. Beute
Pool Wijnjewoude B.V.
Relinquenda
Reparatiebedrijf Klein Groningen
Stal Hermitage
Stal Zwart - Ter Schure
S. Visser
TN Dienstverlening
Van de Lageweg CV
Van de Lageweg CV
van der Tuin
Visser Plant B.V.
V.O.F. S. Kunnen
V.O.F. Taekema
V.O.F. Van Doorn en De Jong
V.O.F. v.d. Spoel
Westerbeet
W.H. Nijsingh
W. van der Leeuw