Nederland
Overijssel
Ommen
Arrien
(11)
Beerze
(8)
Beerzerveld
(10)
Dalmsholte
(13)
Giethmen
(3)
Lemele
(18)
Stegeren
(20)
Vilsteren
(11)
Vinkenbuurt
(18)
Witharen
(30)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(172)
Bosbouw, exploitatie van bossen en dienstverlening voor de bosbouw
(3)
Visserij en kweken van vis en schaaldieren
(1)
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Landbouw, bosbouw en visserij in Ommen
A.E. Kraaijeveld
Agrarisch Bedrijf Veurink V.O.F.
A. Holsappel
A.J. Soepenberg - Nijkamp
Akkerbouwbedrijf van Kooten
Akkerbouwbedrijf Zandman
A. Stam melkvee
A. Winters
B.A.M., B.G.M. en K.E. Hunder mts.
Batem Bio
Biologisch melkveebedrijf De Lange, mts
Boerderij Binnendijk
Bonte A.J. en Bonte-Laarman R.
Breemhaar Akkerbouw
Bremmer V.O.F.
C. Jansen
Coƶperatie Bosgroep Noord-Oost Nederland U.A.
Dankelman Beheer B.V.
de Jonge Butink
De Vinkenhoeve
Driehoek Ter Horst
E.E. Moes
E.J. Teusink
Fam. Smid-Aasman
Firma Grondman
Firma Grotemarsink
Fokkert Lemele B.V.
G.H.A. Wemekamp
GJ en RG Bloo
Hemstede Agro V.O.F.
H. en C.E. Grefelman
Hindriks Boomkwekerij
H.J. en A. Hesselink-van der Meer
H. Noeverman en J. Noeverman-van Leussen
Hoeve Houderij
H. Ramerman, A. Ramerman en A. Ramerman-Pasman
H. Visscher
J.D. Noeverman
J.H. Grotenhuis en P.P.A. Grotenhuis-Velthuis
J. Nijenhuis
J. Volkerink
Landbouwbedrijf Grotemarsink
Landbouwbedrijf Van Spijker
Landgoed Vilsteren B.V.
L.B. Koggel en S.J. Koggel-Prins
Loonbedrijf Breemhaar V.O.F.
Loonbedrijf Grootenhuis
Loonbedrijf Schuttert V.O.F.
Loonbedrijf Zandman Beerze
Loon- en Grondverzetbedrijf Koonstra B.V.
Loonvoermengbedrijf Marsman
Maatschap A.F. en J.F. Spijkers
Maatschap A., G. en J Ruiterkamp
Maatschap A. Rona en J. Rona-Kats
Maatschap Baarslag
Maatschap Bauwer
Maatschap Boomkwekerij Koggel
Maatschap Dankelman
Maatschap Dogger Meinen
Maatschap Ekkelkamp-Olthof
Maatschap E. Kremer en A. Kremer-Willems
Maatschap E. Mulder en A. Mulder-Hof
Maatschap G.A.J. Raamsman-Schotman en R.H.A. Raamsman
Maatschap G. Harmsen en J. Harmsen-Stokman
Maatschap G.H. Landeweerd en H.J. Landeweerd-Hengstman
Maatschap G.J., W. Dogger en H. Dogger-Timmer
Maatschap Harmsen Landbouwloonbedrijf
Maatschap Haveman - den Besten
Maatschap Hendriks
Maatschap Heusinkveld
Maatschap H.J. Schuurman en G. Hulleman
Maatschap H.K.G. Petter, A.G. Petter-Aufderhaar, J.H. Grootens en Z.B. Grootens-Veldsink
Maatschap Hopman en van Dijk
Maatschap H. Roozeboom en H. Roozeboom-Winkels
Maatschap Hulsman
Maatschap J.G. Ramaker en H.I. Ramaker
Maatschap J.H. Dogger, R. Dogger-Koops C.S.
Maatschap J.H. Wolters, D.J. van Pijkeren en R.H. Van Pijkeren-Wolters
Maatschap J. Koes en J. Koes-Paters
Maatschap J.M., A.B. en R. Buitenhuis
Maatschap Kruidhof
Maatschap K. van Spijker en K. van Spijker-Groen
Maatschap Nijboer-Winters
Maatschap Noordegraaf
Maatschap Noordhuis
Maatschap Rensink
Maatschap R.H.J. en J.N.J. Dogger
Maatschap Roddenhof
maatschap Roddenhof\Wolters\vanPijkeren
Maatschap Rona
Maatschap Schottert
Maatschap Schottert-Klein
Maatschap Schuldink
Maatschap Spoelman
Maatschap van der Vegt
Maatschap W. Feddes en A. Feddes-Kuiper
Maatschap Winters-Boezelman
Maatschap W, L en R Bakhuis
Maatschap W. van der Heide en J. van der Heide-Dijkstra
Meijer Witharen Stal1 B.V.
Melkveebedrijf A. Dankelman
Melkveebedrijf Dubbink
Melkveebedrijf Erve Nienes mts. fam. J. Bloo
Melkveebedrijf Geertman
Melkveebedrijf Gerritsen
Melkveebedrijf G. Reefhuis
Melkveebedrijf Hemstede
Melkveebedrijf Het Ommerkanaal
Melkveebedrijf Hogeman-Reefhuis
Melkveebedrijf K.A. van Spijker B.V.
Melkveebedrijf Stegeman
Melkveebedrijf Veurink
Melkveebedrijf Warmelink
Melkveebedrijf Waterink V.O.F.
Melkveebedrijf Willems
Melkveebedrijf Withaar
Melkveehouderijbedrijf Immink V.O.F.
Melkveehouderij B.J. Warmelink
Melkveehouderij Coppelmans v.o.f.
Melkveehouderij D.J. en R. v.d. Horst
Melkveehouderij Groenhoeve VOF
Melkveehouderij Kampman V.O.F.
Melkveehouderij Runherd
Meulman V.O.F.
Moes Varkens B.V.
Mts. Bloo Kasemier
Mts. E.G.J. Kamphuis en M.J.E. Kamphuis-Venhuis
Mts. G. en P. Stegeman
Mts H., M., L. Zieleman
Mts. Melkveehouderij Ebbinge-Kuijers
Nijkamp Stegeren B.V.
Pinkovin B.V.
Plantage Witharen
Porcisana B.V.
Puur Vechtdal Dairy
Rundveebedrijf Reurink
Rundveebedrijf Willems
Rundveehouderij Hoeve
Scholten Lemele
Stal Dijk-Priemis
Stal Noordegraaf
Stal R. Harke V.O.F.
Stille Maatschap Van de Wolfshaar
Timmerman Agro
Van der Pasch
Varkensbedrijf Brouwer
Varkenshouderij Hulsman
Varkensvermeerderingsbedrijf An de Leiding B.V.
Veehouderij Smienk
Visscher S.J.H. en Visscher-de Lange G. Mts.
Vleesvarkensbedrijf Kamphuis V.O.F.
V.O.F. Agrarisch Bedrijf Paarhuis-Koggel
V.O.F. Asimina
V.O.F. A. van der Bent
v.o.f. De Broekhof
VOF Emsland Hoeve
V.o.f. Holsappel
V.O.F Holsappel-van der Vegt
V.O.F. Jansen-Schuurman
v.o.f. J. en A.H. Schuttert
V.O.F. Kippers
V.O.F. Melkveehouderij Veurink
V.o.f. Nijman
V.O.F. Noest
V.O.F. Roddenhof-Snijders
v.o.f. Ruimzicht
V.O.F. Slotman Witharen
V.O.F. Westrik - Ungersma
V.O.F. Zieleman
Waterink Akkerbouw v.o.f.
W. Dankelman
W.G.M., A.G.M. en J.S. Niens
Wijngaard, fruit en akkerbouwbedrijf De Varsenerhof
W.J. Slots
Wolters Snijheesters en Plantenteelt
Zwinselhoeve