Nederland
Noord-Holland
Aalsmeer
(7)
Alkmaar
(2)
Amstelveen
(2)
Amsterdam
(36)
Bergen (NH.)
(1)
Beverwijk
(2)
Castricum
(3)
Den Helder
(5)
Diemen
(2)
Dijk en Waard
(4)
Edam-Volendam
(6)
Enkhuizen
(9)
Gooise Meren
(4)
Haarlem
(9)
Haarlemmermeer
(11)
Hilversum
(1)
Hollands Kroon
(4)
Hoorn
(4)
Medemblik
(9)
Ouder-Amstel
(2)
Purmerend
(2)
Schagen
(1)
Texel
(1)
Uitgeest
(2)
Uithoorn
(2)
Velsen
(8)
Waterland
(4)
Wijdemeren
(8)
Wormerland
(1)
Zaanstad
(5)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Industrie
Vervaardiging van overige transportmiddelen
Scheepsbouw
(129)
Vervaardiging van rollend spoor- en tramwegmaterieel
(5)
Vervaardiging van vliegtuigen en onderdelen daarvoor
(10)
Vervaardiging van transportmiddelen (rest)
(13)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Vervaardiging van overige transportmiddelen in Noord-Holland
't Wije B.V.
ADR-sports equipment B.V.
AircraftConversions B.V.
A.J.W. Hubregtse Holding B.V.
ALSTOM Netherlands B.V.
Alufleet B.V.
Aluminiumjon B.V.
Amsess B.V.
Aquacabins B.V.
Aquarius Brasil B.V.
A. + Rigging Nederland B.V.
Arjen Keer Yacht Design
A.S.E.
Belgraver Middle East B.V.
Bemo Rangeer B.V.
Boat Constructions & Maintenance B.V.
BOB B.V.
Brovo Scheepsbouw
B.V. Nordica Engineering E.U.
B.V. Scheepswerven Nicolaas Witsen
Conyplex B.V.
Coöperatieve Vereniging IJmuiden Port & Offshore Services UA
Coöperatieve Werf Vereniging "De Zuiderzee" UA
Corba Watersport B.V.
Damen Shiprepair Amsterdam B.V.
Damen Shiprepair Oranjewerf B.V.
Damen Shipyards Den Helder B.V.
Dasia International B.V.
Davy & Ørsted B.V.
De Blauwe Wimpel B.V.
De Leeuw Scheeps en Jachtwerf
De Valk Jachtservice B.V.
De Voogt Naval Architects B.V.
De Vries Feadship Holding B.V.
Diana Yacht Design B.V.
Dila Watersport
DMF
Dokbedrijf Luyt B.V.
DPP (Dynamic Polo Products)
Dutch Offshore Barges B.V.
Dutch Shipyard B.V.
Dutch Yachts B.V.
EcoDeck Projects B.V.
Eisinga B.V.
Enkhuizen Sloep
Fairwind
Fast Belting
Fa.W.Harting&Zn
Feadship Refit & Services B.V.
Fokker Services B.V.
Fokker Services B.V.
Gerard Dijkstra & Partners B.V.
Habbeké Shipyard B.V.
Hakvoort Shipyard B.V.
HB Techniek
Hera Machinefabriek B.V.
H.I.B.S. B.V.
Holland Repair and Services B.V.
Holland Sport Boat Centre B.V.
Jaap van der Weijden Scheepsrestauratie enOnderhoud
Jachtbouw Bart Jan Bats
Jachtbouw Onderhoud en Reparatiebedrijf Dudink
Jacht- en Scheepswerf Gouwerok B.V.
Jachtservice Breukelen B.V.
Jacht Service Enkhuizen
Jachtservice R.B. Schoens
Jachtwerf en Machinefabriek "De Gouw" B.V.
Jachtwerf Gebr. De Kloet B.V.
Jachtwerf gebrs. Verduin
Jachtwerf Klaver V.O.F.
Jachtwerf Pampus
Jachtwerf Weesp B.V.
KanoePack
Klerk Yacht Service B.V.
KLM E&M, Bataviaweg, Gebouw 404, 1117BM Schiphol Oost
Koninklijke De Vries Scheepsbouw B.V.
KVSA B.V.
Langendijk Scheepsreparatie B.V.
Leapher Shipbuilding B.V.
L. Oldenhage V.O.F.
Machinefabriek en Reparatiebedrijf W. Prins B.V.
MarQuTec B.V.
Medemblik Yacht Service
M.H. Ottenhof-Techniek
Mogano Shipbuilding B.V.
Monoposto Yachts
Moog B.V.
Mozaïek Holding B.V.
Mulder Design B.V.
Mulder Enkhuizen B.V.
NedTrain
NedTrain, NedTrain onderhoudsbedrijf Watergraafsmeer
New Kromhout B.V.
Niteq Transport + Handling Systems B.V.
NS Treinmodernisering
Optima Cycles
Oron Original
P&M-Maritiem
Paralas
P. Borsch & Zn
Prosafe Offshore B.V.
P. Schooneman Jachtschildersbedrijf
Raev Cycling
RC Dock Engineering B.V.
RC Jachtservice
Rekkof Aircraft N.V.
River Yacht B.V.
Rob Schaap
R.T.B. Mobiele Yachting Service
Samba Uitlaten
Sander's Fietsbus
Sandfirden Technics Werkplaatsen Den Oever
Santos Boats B.V.
Scheen Outboard Service " S.O.S. "
Scheepsexploitatie Maatschappij Bavo N.V.
Scheepswerf & Smederij Gebr. Van Leeuwen
Scheepswerf Groot B.V.
Scheepswerf Groot - Slot V.O.F.
Scheepswerf J. Pijlman B.V.
Scheepswerf Molenaar
Scheepswerf "Stella Maris"
Scheepswerf Zwart
Scheerman Scheeps- en Interieurprojecten
Schilpo Boats B.V.
SeableStudio B.V.
Ship Tech
Sinnautic B.V.
S. Jongsma & Zoon Amsterdam B.V.
Slot B.V.
Smelik Yacht Service B.V.
SmitBros
Soesterhuys B.V.
Spaarne Werkt
Splinter Bike B.V.
Stellar Travel Supplies B.V.
SYDE
Timmers Engineering B.V.
Tres Hombres Shipping
Tzunamiboats B.V.
Van den Berg's Technische Bedrijven (B.T.B.) B.V.
VMO IJmond B.V.
V.O.F. Morgenster
Water World B.V.
Wattboats B.V.
Wed. K. Brouwer Scheepswerf B.V.
Welter's Jachtonderhoud
Werf Rhebergen
Werktuigbouw Service Haarlem
Werner Yacht Design
Whaleboat B.V.
Wooden Classics Harting V.O.F.
Woodies Shipbuilding Amsterdam
X-Craft B.V.
Youmanitas Projects CV
ZEEMARINE B.V.
Zeeotter B.V.
Zwaluw Jachtwerf