Nederland
Friesland
Noardeast-Fryslân
Anjum - Noordoost
(4)
Ee - Zuidoost
(10)
Hantum
(2)
Holwerd
(12)
Metslawier
(4)
Oosternijkerk - Noordwest
(5)
Ternaard
(13)
Wijk 08 Bouwstreek
(10)
Wijk 09 Zuidwest
(6)
Wijk 10
(2)
Wijk 11 Kollum
(2)
Wijk 12 Oost
(15)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden
(69)
Teelt van groenten en wortel- en knolgewassen
(12)
Teelt van overige eenjarige gewassen
(4)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Teelt van eenjarige gewassen in Noardeast-Fryslân
Aardappelhandel Fokke & Femmy de Jong
Akkerbouwbedrijf Bakker
A.K. Vellinga
Bakker Bio
Binn'ndieks
B. Reitsma
Combi de Jong - Sijtsma
De Jong Akkerbouw & Loonwerk
Firma Binnema Reinalda
Firma Deelstra
Firma Nauta-Kuiken
Firma Streekstra
Firma Van der Hem
F. van der Meulen
Gebr. Mollema
G.G. Bos en P. Bos-Dik
G.W. en F.L. Rinkema- Dijkstra
H.K. Hiddema
H. L. Hiddema
IJ. van der Woude
J.E. Snijder en H.G. Snijder-Poortman
Kampstra Agri
Kloppenburg Akkerbouw
Landbouwbedrijf Arends
Maatschap A.J. en T. en J.A. Poortinga-Jousma
Maatschap Boersma Akkerbouw
Maatschap B. Zijlstra en A.J. Zijlstra
Maatschap De Graaf-Veldema
Maatschap Dijkstra
Maatschap E. Meinsma en H. Vlasma
Maatschap Faber-van der Wagen
Maatschap Feitsma Kloppenburg
Maatschap Grijpma
Maatschap J. en K. Faber
Maatschap Jensma
Maatschap Jippes Hallum
Maatschap J. Riemersma en T. Riemersma-Brouwer
Maatschap J.,R.,P.,F.Boersma en H.Boersma-Vogelzang
Maatschap J. van der Galiën en E.G.F. van der Galiën-Liezenga
Maatschap K., B.K. en J.G. Vries
Maatschap K.H. Buurmans, M. Buurmans-Vanger en N. Buurmans
Maatschap Koning Steeghs
Maatschap K.W. van Dijk en M. Holwerda
Maatschap L. J.A. Olivier en J.H. Olivier-Bergsma
Maatschap M.D. Visbeek en T. van der Wal cs
Maatschap Meindersma
Maatschap P. Stienstra en J. Stienstra
Maatschap Rienks
Maatschap R.K. Wassenaar en T. Wassenaar-Prins
Maatschap Schutter
Maatschap S. en J. Adema
Maatschap Steeghs
Maatschap Tilma-Talsma
Maatschap Van der Bos-Weidenaar
Maatschap van der Zee-Bosgra
Maatschap Wilman-Hiddema
Melkveebedrijf Wienia
Melkveehouderij Reitsma
Mts. Binnema Akkerbouw
Mts. Boomsma
Mts. Braaksma
Mts. C. en J. Bouma
Mts de Vries
Mts. I. en H. de Groot
Mts. K. en J. Heslinga
Mts. L. Weidenaar, J.L. Weidenaar en L.T. Weidenaar-Tania
Mts. M., Tj. en H.W. van Oosten
Mts. Steeghs-Bio
Roorda Ternaard B.V.
Scharrelei Niawier B.V.
Sijtsma Agri
S.P.N.A.
SPNA Kollumerwaard Bio
T.A. Oosterhof C.V.
Timpelsteed
Van der Bos Stamselectie B.V.
Van der Pol Hallum
van Overklift Landbouwbedrijf B.V.
V.O.F. Bolhuis
V.O.F. Hiddema Holwerd
V.O.F. Venema
V.O.F. Vries Agro
VOF Wadstroom
Y.N. van der Linden B.V.
Zijlstra W en B en B en B en H en P en T