Nederland
Noord-Holland
Koggenland
Avenhorn
(7)
Berkhout
(8)
De Goorn
(24)
Hensbroek
(6)
Obdam
(35)
Scharwoude
(2)
Spierdijk
(12)
Ursem
(11)
Zuidermeer
(4)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw en projectontwikkeling
(45)
Grond-, water- en wegenbouw (geen grondverzet)
(3)
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(62)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Bouwnijverheid in Koggenland
4KB
Aannemingsbedrijf De Jong Ursem B.V.
Aannemingsbedrijf J. van Veenen
AB Houten Vloeren
Ambacht Aannemersbedrijf B.V.
Anton Bouw & Betontechniek B.V.
Bakker Systeembouw B.V.
B & A Installaties Holding B.V.
B&A Installaties Projecten B.V.
Besseling Glas & Schilderwerken
Bier Parket
Bol Schildersbedrijf
Boots Installatietechniek
Borst Bouw B.V.
Bot Installatiebedrijf
Bouwbedrijf Beers & Ursem
Bouwbedrijf Dekker De Goorn B.V.
Bouwbedrijf Dekker De Goorn B.V.
Bouwbedrijf Luken
Bouwbedrijf Steltenpool
Bouw- en Aannemersbedrijf Snoek B.V.
Bouw- en Aannemersbedrijf Vlaar B.V.
Braas Dakbedekking
ComfiTech B.V.
C.V. Technisch Installatiebureau Kees van Kampen
Deco-Crete B.V.
Denmar Techniek V.O.F.
Dol Bouwbedrijf B.V.
Elektro Koning
Fabriek Zuidermeer
G & G afbouw v.o.f.
G. Bakker
Giant Telcom B.V.
Groenveld Schilders
Groothandel en Dienstverlening Loos
H de Schilder
Hecon Projectgroep
Hecon Vastgoed Service B.V.
HJ&A Bouw
Hoogendijk Bouw B.V.
Horn Holding B.V.
Installatiebedrijf R. Lascaris B.V.
Installatie- en Service Buro Appelman
ISB Installateur Siem Besseling
J.M. Paauw Plaat Montage en Bewerkingsbedrijf
J.P.Schilder B.V.
Klaas Wester
Klaver Bouw Akoestiek
Klaver Klimaattechniek B.V.
Klaver Technisch Bedrijf B.V.
Klus & Timmerbedrijf John de Lange V.O.F.
Klusbedrijf Lex de Jong
Koeman Kranen B.V.
Konijn Houtbewerking B.V.
Koning Avenhorn
Koopman Installatie- en Infratechniek B.V.
Koud en Warm klimaattechniek
Kunst Bouwbedrijf B.V.
Lakeman Bouw
Lenting Techniek B.V.
Loodeck B.V.
Loos Betonreparaties B.V.
Loos Betonvloeren Obdam B.V.
Luitjes Projectbouw B.V.
Maat aannemersbedrijf
MAR B.V.
Martes Voegwerk-Gevelrenovatie
Master Carpenters
Mastermate Ruvo B.V.
Matena Schilderwerken B.V.
Montage en Demontage Leuring
Mulder Glasvezel Techniek
MY Building Projects B.V.
NLwarmte B.V.
Noorddijk Betonbouw B.V.
Onderhoudsbedrijf Colli V.O.F.
Ooms Bouw B.V.
Pakeenvakman B.V.
P&D Montage
Photonic Networks Infra B.V.
PN Borst Spierdijk
René Vlaar Timmerwerken
Riny van de Water
Romu Installatie B.V.
RS Loodgieters
R. van den Brink Bouw
R. Wokke
Schildersbedrijf Drielinden VOF
Schilderwerken De Boer Obdam B.V.
Sijs Hout-, Plaatbouw- en Sierbestratingsmateriaal
Steigerbouw Support Scharwoude
Tegelzetbedrijf Klaver Hensbroek
Timmerbedrijf J.A. Appelman
Timmerfabriek Carper B.V.
Timmerfabriek Peter Dekker B.V.
Timmermans Bouwbedrijf
TNF Installatietechniek B.V.
Tough - walls & floors
Van Nieuwkerk B.V.
VK | Onderhoud
Voegbedrijf H.J.J. Keijzer V.O.F.
V.O.F. Rietdekkersbedrijf Vis Blum
V.O.F. Voegbedrijf Kenter
Warmtemaat B.V.
Wilmij B.V.
Witte Installatie B.V.
Woondecoratie Schipper B.V.
Zaanderwijk Bouw B.V.
Zabrocki
Zeker Elektrotechniek