Nederland
Noord-Holland
Hoorn
Wijk 10 Binnenstad
(3)
Wijk 11 Venenlaan-kwartier
(4)
Wijk 12 Hoorn-Noord
(16)
Wijk 13 Grote Waal
(20)
Wijk 20 Risdam-Zuid
(8)
Wijk 21 Risdam-Noord
(9)
Wijk 22 Nieuwe Steen
(1)
Wijk 30 Zwaag
(41)
Wijk 31 Blokker
(6)
Wijk 32 Kersenboogerd-Noord
(9)
Wijk 33 Kersenboogerd-Zuid
(26)
Wijk 34 Hoorn 80
(12)
Wijk 35 Bangert en Oosterpolder
(25)
Wijk 36 Noord
(17)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw en projectontwikkeling
(78)
Grond-, water- en wegenbouw (geen grondverzet)
(13)
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(106)
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Bouwnijverheid in Hoorn
123 koeltechniek & klimaatbeheersing
Aannemersbedrijf Dick de Boer B.V.
Aannemersbedrijf Frederiks
Aannemersbedrijf Rhodens B.V.
Aannemingsbedrijf Eggerding B.V.
Aannemingsbedrijf K. Louter
Agema M.P. Sierbestratingen
Aksoy V.O.F.
Ali's Klussenbedrijf
Alici Bouw & Ontwerp VOF
AllforZ B.V.
Almeerse Slotenservice
Alsido
AM airco
Arpul Bouw
Bango
Bas Heus Afwerkingsbedrijf
Berkhout Elektro B.V.
Bert van Hoorn Beheer B.V.
Beykoz Dienstverlening
Blu-3 (UK) Ltd
BOJA voor klussen
Boskamp Bouwadvies Groep B.V.
Bouma Theuns
Bouwbedrijf Bert van Hoorn B.V.
Bouwbedrijf Blue
Bouwbedrijf De Zwart B.V.
Bouwbedrijf Eldering
bouwbedrijf gunaydin
bouwbedrijf gunaydin
Bouwbedrijf Hoorn 80 B.V.
Bouwbedrijf K. Entius B.V.
Bouwbedrijf Schutte
Bouwbedrijf Van Nieuwpoort
Bouwcomponist
Businesspark Zevenhuis Hoorn B.V.
B.V. Bouwbedrijf C. Peerdeman en Zonen
Champ Afbouw Services B.V.
Cornel Kunststofvloeren
C. van der Gracht & Zn B.V.
Daalmijer Bouwbedrijf B.V.
Dagdelen Afbouw
DAGEN-BOUW B.V.
Dakdivisie
Darico Caitech B.V.
Darico Infratechniek B.V.
Darico Telecom Solutions B.V.
Datel Electronics
DCM Thuisservice
De Best Elektrotechniek B.V.
De Boer & De Groot Civiele Werken B.V.
Dekker Elektrotechniek B.V.
De Vries Meesterschilder
De Wit stukadoors
D.G.R. Dakdekker
Diekman Bestrating B.V.
Doodeman Dakdekkersbedrijf
EKI Elektro- & Klimaattechniek
Emeni klussenbedrijf
Fa. Glavos
FTS Afbouw & Montage
G&G Klussenbedrijf V.O.F.
Gisa Installatietechniek B.V.
Glasvezel Eisden
Global Telematics B.V.
Golden Hands V.O.F.
Groot Advies en Binnenbouw B.V.
HADEMA B.V.
HD Projectbouw B.V.
Heddes Bouw & Ontwikkeling
Heilig B.V.
Henver Bouw B.V.
Het Gilde Projecten B.V.
Hirana Klussenbedrijf
Hollestelle Vastgoed Ontwikkeling B.V.
Homan Dionizio B.V.
Hommersen & Beerepoot Dakcoating B.V.
Hoogland Kozijnen B.V.
Infratech Telecommunicatie B.V.
Installeer Duurzaam B.V.
J&V Onderhouds Werken
JSM Express
JvdG Bouw B.V.
J. Waijboer Gastechnisch Installateur
Karree HSB B.V.
K.A.Y.A. Electrical Solutions
Kistemaker Bouw B.V.
Klaver Infratechniek
Klusbedrijf Breed
Klusbedrijf de Hamer
Klus-en-Styling
Kluslijn Noord-Holland B.V.
Klussenbedrijf Eren 58
Koedooder Gevelrenovatie B.V.
Kok-Hoorn
Kok Schouten Elektrotechniek B.V.
Kok Timmerwerken
LAAN V.O.F.
Laziko Bouw & Multidiensten
Licht Schildersbedrijf
Loonbedrijf C. Wit & Zn. B.V.
Lowland Technical Solutions B.V.
LVS Schilders
Maestro Afbouw
Malik bestratingen
MarZden B.V.
MB Kitverwerking en Dienstverlening
Meijerink Bouw
Menisabe
MF Totaal BouwBedrijf
MH Hijsbegeleiding
Mol Bestrating
Mol Installatietechniek Hoorn B.V.
Montagebedrijf Sem
Montis Bouw B.V.
Muurtooi B.V.
Neslo Tech B.V.
Net Infra
NH Montage B.V.
Nuts-Infra
O.E.C. Afbouw B.V.
OK Stukadoorsbedrijf
PCM ICT
PMB Klusbedrijf
Pre-Bo-West B.V.
Prisma Klussenbedrijf
Pronk Elektrotechniek B.V.
PVC Vloerenconcurrent
Raldon Montage B.V.
Rambo Bouwbedrijf
R&A Woningstoffering
Randstad Gevelrenovatie B.V.
RDG Afbouw
REHA Dakwerken
RG Kitverwerking
Ridder Leidekkers en Koperslagers
RRS Nederland B.V.
S&S timmerwerken
Schermer Installatietechniek
Schildersbedrijf Gasseling B.V.
Schildersbedrijf Hottentot
Schildersbedrijf Spackler
Schildersbedrijf West-Friesland B.V.
Schippersz
Schouten Bestrating
Schouten Duurzame Energie B.V.
Schouten Techniek B.V.
Schouten-van Diemen Techniek B.V.
SDB Energy B.V.
Serhat Özdemir Klussenbedrijf
SKB Bouw B.V.
S. Kouwenberg Onderhoud
Smit-Winkel Machinale Houtbewerking
Snijder B.V.
Snijder Middle East B.V.
Stabo Bouw
Starflex Zonweringen Rolluiken en Glascoating
Stavenuiter Bouwbedrijf en Kassenbouw B.V.
STRACKE Garagedeuren
Stratenmakersbedrijf S. Wierda
Stucadoorsbedrijf T.A. van der Gulik en Zns
Stucoboys
Stukadoorsbedrijf De Koning Hoorn B.V.
SW Vastgoedverbetering
Teka Kranen B.V.
T.H.A. vastgoed onderhoud
Thema-Licht B.V.
This Montage
Timmerbedrijf en Interieurbouw Ronald Schouwink
Timmerbedrijf Kooy
Timmerbedrijf Sümer
Unique House B.V.
Usak Klussenbedrijf
Vakschilder Deals B.V.
Van Boven Onderhoudswerk B.V.
Van der Laan B.V.
Van der Weijden Bouw B.V.
Van Westen Stukadoors
Velikov Services
VERLAN meubelen interieurbouw trappen keukens
Vertikaal Bouwbedrijf
Voegbedrijf Bos
Voegbedrijf Eksteen B.V.
Voegbedrijf Menning
Voegbedrijf Mol
Voegbedrijf Nannings
Voegbedrijf Van de Sluis
V.O.F. Dammen & Zn.
V.O.F. Straat- en Opknapbedrijf Wierda
Werbouw B.V.
Westfriese Overkappingen
Wilcotech
Wodka Steigerbouw
W. Tap Aannemingsbedrijf
WysePower B.V.
YG Afbouw
Zijlstra Tegelwerken B.V.