Nederland
Groningen
Eemsdelta
(13)
Het Hogeland
(15)
Midden-Groningen
(11)
Oldambt
(7)
Pekela
(4)
Stadskanaal
(6)
Veendam
(4)
Westerkwartier
(10)
Westerwolde
(16)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren in Groningen
't Groot Leger
Agrarischbedrijf van Stiphout V.O.F.
Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer Slochteren
A.L. ten Have Mellema, M.B. en D.H. ten Have
Berghuis V.O.F.
Bos Uithuizen V.O.F.
Brink
B. Schuitema en H.G. Schuitema-Nieboer
Bunnik Landbouw en Onroerend Goed Exploitatie B.V.
Clavier B.V.
C.V. Poelma
De Winter Landbouw B.V.
Dijkstra Behear B.V.
Eikemaheert
Fruitteeltbedrijf "Oudebosch"
Groenwold B.V.
Hesse
H.J. Bos en J. Oostingh
Huls Agro
J. Abelen e.a.
J.B.W. Oosterbeek
J.B. Wortelboer en W.T.H. Wortelboer
J. Glas en A. Glas-Grozema
J. Meijer en F. Meijer
JuNaLi B.V.
Koop Landbouw B.V.
K.W. Niestijl
Landbouwbedrijf Arkema
Landbouwbedrijf Pool
Landbouwbedrijf Toonen B.V.
Landbouwonderneming Bouwland
Landbouwonderneming Bouwland
Landgoed Borg Verhildersum
Maatschap A.H. en A.H.K. Tepper
Maatschap A.J. van 't Westeinde en J.C.C. van 't Westeinde-Van Stee
Maatschap A.R. en J.R. Grashuis
Maatschap A. van der Spek, M.C. van der Spek, K.C. van der Spek-de Vries, R.R. van der Spek-de Pater
Maatschap Boekelo-Nieman
Maatschap Boonman-Westerwolde
Maatschap Bunnik
Maatschap C.N.H. de Graaf
Maatschap G.H. Mestemaker en G. Mestemaker-Snijder
Maatschap G.J. en J.J. Bom
Maatschap J. en J. van der Veen
Maatschap J. en M. Ausma
Maatschap J. Goosen en L.H. Goosen-Hemmes
Maatschap J. Mestenmaker, J.L. Mestenmaker en J.H. Mestenmaker
Maatschap Kuiper-Groefsema
Maatschap Mulder
Maatschap N. Sterenborg, I.J. Sterenborg-Kooij
Maatschap Platen-Vosskuhl
Maatschap Potze
Maatschap R. Rusken- de Haan en P.S. Rusken
Maatschap Schrör
Maatschap Stael
Maatschap ten Seldam
Maatschap T.K. Jager en P.A.J. Jager-Versteeg
Maatschap Tromp
Maatschap Uuldriks
Maatschap Veebedrijf Koepon
Maatschap Verweij Jovak
Maatschap Westers
Maatschap Wortelboer
Mevar Meeden Exploitatiemaatschappij B.V.
Mts. Bolhuis Brinkman
Mts. J.J.P. en G.C. Glas
Mts. Perdok - de Haan
Mts Van Regteren Westeremden
Olthof Dairy
Oosterhuis Heuvelderij
Oosting Natuur- en Landschapsbeheer B.V.
Polderknor B.V.
Rietema Agro
Schepel Pluimvee
Schotse Hooglanders B.V.
Tuenter Biologische Landbouw
Van Regteren Zuivel B.V.
Vennootschap Onder Firma Nijenhuis
V.O.F. Heerink Noordbroek
V.O.F. Heringa Noordbroek
V.O.F. in de Wind
V.O.F. Thybaut
V.O.F. Thybaut
Vogelzang B.V.
Wiera
Zeedok B.V.