Nederland
Friesland
Achtkarspelen
(1)
Ameland
(2)
Dantumadiel
(1)
De Fryske Marren
(7)
Harlingen
(1)
Heerenveen
(9)
Leeuwarden
(11)
Noardeast-Fryslân
(9)
Ooststellingwerf
(1)
Súdwest-Fryslân
(22)
Terschelling
(1)
Tytsjerksteradiel
(3)
Waadhoeke
(3)
Weststellingwerf
(2)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Productie en distributie van en handel in elektriciteit, aardgas, stoom en gekoelde lucht
Productie van elektriciteit; transmissie en distributie van elektriciteit en aardgas
Productie van elektriciteit
Productie van elektriciteit door thermische, kern- en warmtekrachtcentrales
(2)
Productie van elektriciteit door windenergie
(44)
Productie van elektriciteit door zonnecellen, warmtepompen en waterkracht
(27)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Productie van elektriciteit in Friesland
A31 Wyn B.V.
A. Cnossen-Hiemstra
Amelander Energie Coöperatie UA
Bakker's Molkvee
BB Windenergie
Binnema Windenergie
Biogas Marrum B.V.
BlueRevo Projects Holding B.V.
Brouwer Windturbines B.V.
Buiten Meer Zon B.V.
Centrale Bergum
Coöperatie "Energiecollectief Wielendwinger" U.A.
Coöperatie Sinnebuorren
Coöperatieve Vereniging Doniawerstal-energie en omstreken U.A.
De Fisker B.V.
De Vries CV
Duurzame energie Van der Wal
Energie Coöperatie 'De SinneSkeppers' U.A.
Energiecooperatie Duurzaam Woudsend e.o. UA
Energie Coöperatie IJlst
Energiecoöperatie Willemsoord U.A.
Energiepark Ballumerbocht B.V.
Enerzjykoöperaasje Feanwâlden U.A.
Firma Lettinga Energie
Groeikracht Bûtenpôle B.V.
I-saldi B.V.
Jansen Heeres
J. en S. van der Hem-van Balen
Leenstra Zonne-energie
Maatschap A.J. Bouma & W. Hiemstra c.s.
Maatschap D.J. Odinga en A.J. Odinga
Maatschap G. en E. Brouwer-de Jonge
Maatschap Gorter-Van Diepenbeek
Maatschap J.F. Monkelbaan en D.A. Monkelbaan-Van der Ende
Maatschap J.H. Vierstra en P. Vierstra
Maatschap J.W. en A.H. Galema
Maatschap S. Hietkamp en L. Hietkamp-Steringa
Maatschap Tinga - van Dijk
Mts. Arends- Boersma
Mts. J. en H. Reijm-Groenewoud
Mts. Nijhuizum Windturbine
Mts S.L. Monkelbaan, Mw. D.D. Monkelbaan-Jorna en J.F. Monkelbaan
Mts. Wassenaar Baard
Mts. Z.H. Bos en S.H. Galema
mvb Ypma
Ocean Energy B.V.
Opwek Coöperatie Duurzaam Heeg 1 U.A.
"Stienzer Energykoöperaasje" UA
REDstack B.V.
SB Energy B.V.
S. Faber & W. van Dam
Sportstad Heerenveen Duurzame Energie BV
SunUnited
SunUnited3
Suver & Skjin Wynenerzjy B.V.
Tjallingastate Beheer B.V.
TKMW
Umagine Friesland B.V.
V.O.F. G.J., M en J.G. Visser
V.O.F. Kapershoek
V.O.F. Opperhâns Wyn
V.O.F. Troch de Wyn
VOF Warfwind
V.O.F. Woudstra Windturbine
Voor de Wind B.V.
Wierda Tacozijl B.V.
Wind Power Genum B.V.
Windturbine Hannema
Wynmôle De Betonpleats
Wynmolen Dearsum
Wynpark Beabuorren B.V.
Zonnepark Skûlenboarch B.V.
Zonnepark Westeinde B.V.