Nederland
Groningen
Eemsdelta
Appingedam-Oost
(1)
Appingedam-West
(1)
Buitengebied Noord-'t Zandt
(26)
Buitengebied Noord-Appingedam
(9)
Buitengebied Noord-Bierum
(43)
Buitengebied Noord-Loppersum
(25)
Buitengebied Noord-Middelstum
(24)
Buitengebied Noord-Stedum
(23)
Buitengebied Zuid-Appingedam
(4)
Buitengebied Zuid-Termunten
(38)
Oosterhorn
(1)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(194)
Visserij en kweken van vis en schaaldieren
(1)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Landbouw, bosbouw en visserij in Eemsdelta
A.C. Oosterlaken
A. Dijkema-Stegmeijer en J. Dijkema
Agrarische Dienstverlening Alfing B.V.
Agrarische Dienstverlening Bos V.O.F.
Agrarische Service Kruiger (ASK)
A.J. Makken
Akkerbouwbedrijf Dekkershuizen
Akkerbouwbedrijf De Spechthorst
Bakker Grobe B.V.
Bakker Landbouw B.V.
Bijen Agro B.V.
B.J. en H. Veerman
Bos Landbouw V.O.F.
Bruining V.O.F.
Bruinius Agri Service
Damster boerenzuivel en vlees
De Bujastee
de Laat-de Boer
Dellehoeve V.O.F.
Dorresteijn B.V.
Dorresteijn V.O.F.
D.P.J. en T.G. van Os
Duisterwinkel 't Zandt
E.C. Smink
Eikemaheert
Firma Prins
Folkertsma V.O.F.
Gebr. Borg B.V.
Gebr. Straathof Beheer B.V.
Gijzenberg
Hoeksmeer
Huizinga's Landbouwcombinatie
I. Ubbens
J. Boerma en J.E. Darwinkel
J. Bos en A.K. Bos-Hillenga
JCA de Winter en JTM de Winter-Steentjes
J.C. Schilder
J. Imminga Veehouderij
J.M. Wiersum en S.G. Smits-Wiersum
Johannes Kerkhovenpolder B.V.
J.P. Koning Wagenborgen
J.S., H.J., J. Boerma
J. Snijder en J.F. Snijder-Hazelhoff en W.H. Snijder
J.T. Veenkamp en I.F. Veenkamp-Medendorp
Kool V.O.F.
Kwekerij J. Vos
Landbouwbedrijf Pool
Landbouwbedrijf Slim
Landbouwbedrijf Toonen B.V.
Landbouwloonbedrijf Westerhof
Landbouwloonbedrijf Westerhof
L.J. Klijn en K. Postma
Maatschap A.E. Bakker en D.R. Bakker-de Vries
Maatschap A.J. van 't Westeinde en J.C.C. van 't Westeinde-Van Stee
Maatschap A.J. Winkel en J.J. Winkel
Maatschap A.L. Smit en R.F. Toren
Maatschap B.K. Maring-Dijkema, J.P. Achterhof en S. Zondag
Maatschap Bos-Berghuis
Maatschap Bosma-Boonstra
Maatschap Bosscher Landbouw
maatschap Bos-Westerhof
Maatschap Bouwsema
Maatschap Breedijk
Maatschap Brok
Maatschap Burema
Maatschap Bussemaheert
Maatschap Busz-Ladru
Maatschap De Groot
Maatschap D.H. Steenhuis Geertsema en J.J. Steenhuis Geertsema
Maatschap D. Pardijs en D.M. Pardijs-Baas
Maatschap E.H. Bos en G.F. Bos-Evenhuis
Maatschap Eijgelshoven
Maatschap Elema
Maatschap F.J.M. van der Burg en V.H.L. van der Burg-Antes en P.W.A. van der Burg
Maatschap G. Bouwsema en Mw D.M. Bouwsema-Van Os
Maatschap G. Breedijk en G. Breedijk-Brontsema
Maatschap Gebr. Forma
Maatschap Glas
Maatschap Groenveld
Maatschap Groenveld
Maatschap Hartjes - Buurke
Maatschap H. en M. Schalk-Wierenga
Maatschap Hoving
Maatschap IJ.J. Rijzebol, A.M. Rijzebol-de Vries en K.P. Rijzebol
Maatschap J., A. en M. Overzet
Maatschap Jansen
Maatschap J.C. de Winter en D.P. de Winter
Maatschap J en J Brinkman
Maatschap J.J. Bos en J.J. Bos Akkerbouw
Maatschap J.J. Schutte en E. Schutte-Haijenga
Maatschap J.P. Bakker en D. Bakker-Nieuwland
Maatschap K&R Kuiper
Maatschap Kloosterman-Schutte
Maatschap Korendijk
Maatschap Kruijer Slob
Maatschap Kubbinga-Rumpff
Maatschap Leemhuis en Leemhuis
Maatschap M. de Vries en F.B. de Vries-Langerak
Maatschap Mooijman
Maatschap Neus in de wind
Maatschap Oldenoord
Maatschap Ooster-Feldwerd
Maatschap Pastoor
Maatschap Pastoor A.H. & P.P.
Maatschap P.C. Hoogeveen en C.M. Ham
Maatschap P.L.Noordam & E.A.Noordam-ten Have
Maatschap Poel
Maatschap Priem
Maatschap Reurink
Maatschap Rumpff-Greven
Maatschap Smit Arwerd
Maatschap Sonneveld Holwierde
Maatschap Stael
Maatschap T.A.J. van der Burg en A. Huijzer
Maatschap Westerhuis
Maatschap W.F. Biemond en C.J. Biemond
Maatschap Wiertsema Garsthuizen
Maatschap Wolters Bierum
Maatschap Wouda - van Overbeek
Maatschap W. Pool
Maria Christina hoeve
Melkveebedrijf Blankvoort V.O.F.
Melkveebedrijf Blikker
Melkveebedrijf Bosma V.O.F.
Melkveebedrijf F.Zondag
Melkveebedrijf Kemperman
Melkveebedrijf Toonen
Melkveebedrijf Wiersma - Zwerver
Melkveebedrijf Zuidveld
Melkveehouderij Ballingheim V.O.F.
Menninga-Losdorp
M.S. Douwes
Mts Berends Bierum
Mts Bos
Mts. de Bruijn
Mts. Elema Huizinge
Mts. J.J.P. en G.C. Glas
Mts. Kuipers
Mts. Laskwerd
Mts M.J. Goense
Mts. Olthuis
Mts. Overgaauw - Vergeer
Mts. Perdok - de Haan
Mts. Postma-Bouwsema
Mts. Reinders
MTS. Schuttenbeld- de Laat
mts Timmer
Mts Tonckens- Rookmaker
Mts. van der Laan Agroservice
Mts Van Regteren Westeremden
Mts. W & A. Riepma
Mts W. & M.W. Veldman
Mts. Wierenga
mts. Wierhuizen
Mts Wiersma - van den Berg
Mts. W.T. Busz, A.G. Busz-Starke en E.G.H. Busz
Mts. W. van Ramshorst en C. van Ramshorst-Wiertsema
P. en E. van Dijk
Pura Verdura
"Jensemaheert"
R.C. Renken
Reemst Pluimveehouderij Holwierde B.V.
Ritsema Landbouwbedrijf V.O.F.
Schilder Loppersum
Tonnis Veenkamp Akkerbouw
Tonnis Veenkamp BIO
Van Regteren Zuivel B.V.
Van Velzen V.O.F.
Van Wijk Agro
Varkenshouderij Toonen B.V.
Veehouderij Tempel V.O.F.
Vennootschap Onder Firma Nijenhuis
Vennootschap Voshart
Vennootschap W. en J. Elema
ViHo pluimvee
V.O.F. Brouwer
V.O.F. Buurman & Buurman
V.O.F. Byvingaheerd
V.O.F. de Regt
V.O.F. Dijkema
V.O.F. Eendhuizen
V.O.F. Eikemaheert Tuinders Collectief
V.O.F. Feldwerd
V.O.F. in de Wind
V.O.F. Kruizinga-Dijkstra
V.O.F. Nieveen
V.O.F. Smydingheheerd
V.O.F. Thybaut
V.O.F. Veenstra
V.O.F. Zondag
W.A.L. en A. Schinkel VOF
Wiera
Wiersema, Zijldijk
W.J. Jensma
Wouda - van Overbeek CV