Nederland
Drenthe
De Wolden
Wijk 00 Zuidwolde
(16)
Wijk 01 Alteveer
(7)
Wijk 02 Kerkenveld
(9)
Wijk 03 Drogteropslagen
(7)
Wijk 04 Linde
(17)
Wijk 05 Fort
(10)
Wijk 06 Veeningen
(7)
Wijk 07 Echten
(4)
Wijk 08 Ruinen
(25)
Wijk 09 Eursinge
(6)
Wijk 10 Ansen
(5)
Wijk 11 Ruinerwold
(29)
Wijk 12 Koekange
(16)
Wijk 13 De Wijk
(3)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Fokken en houden van dieren
Fokken en houden van melkvee
(98)
Fokken en houden van runderen (geen melkvee)
(23)
Fokken en houden van paarden en ezels
(15)
Fokken en houden van schapen en geiten
(7)
Fokken en houden van varkens
(3)
Opfokken en/of houden van pluimvee
(12)
Fokken en houden van overige dieren
(3)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Fokken en houden van dieren in De Wolden
A.C. Wesseling
A. de Leeuw en A. de Leeuw-van Veen
Anser Veld
A. van de Belt-Klooster G. van de Belt en A. van de Belt
A. Veld en A.J. Veld-Bijl
B.J. en H. Veerman Zuidwolde
Blonde d`Aquitaine Zandveld
Broek B.V.
Buffelboerderij Luth
B van 't Ende
B. van Dijk
E. Benning en R.J. Benning-Werkman
G. en J. Remmelts
G.H. en S. Timmerman
G.J. Oranje-Spijker, A.M. en M.A. Oranje
G.R. Westenbrink en L. Westenbrink-Middelveld
H.E.R. Schoonvelde en I. Schoonvelde-Slagter
H. Haarman
H.J. Schepers
Hoogstra-van Dam
H. Vlot en A.M. Vlot - Smit
Jan Broek V.O.F.
Jan, Trea en Peter ten Kate
J. Benning en H. Kok
J. Dekker
J. Koster, G. Koster-Elling, M.J. Koster
J.M. Dekker
J. Werners en C.Z. Werners-Paarhuis
K. Huizingh
Landbouwbedrijf Benning
Landbouwbedrijf Kamerman
Landbouwbedrijf Luning
Landbouw-veehouderij Mulder
Landgoed "Welgelegen"
Maatman Ruinerwold B.V.
Maatschap A.C. Bonnen en W.H. Bonnen-Betting en S. Betting-Meier
Maatschap A.J. Prins en T. Prins-Van Gijssel
Maatschap Alberts
Maatschap Alberts-ten Kate
Maatschap A. Strijker en J. Strijker-Eshuis
Maatschap Brandsma en Daman
Maatschap Brink
Maatschap Broekhuizen
Maatschap Duinkerken-Haanstra
Maatschap Echten
Maatschap Fam. Huls
Maatschap F.G. en R. Logtenberg
Maatschap G.M. Dunning en A.H.G. Dunning-Veld
Maatschap G.S. Schoonvelde en G.C. Schoonvelde-Doorten
Maatschap Gunnink
Maatschap H. de Roo en G. de Roo-Geerts
Maatschap H. Jansen-Lok
Maatschap Huzen
Maatschap J.A. de Wit en G.J.M. van der Pouw
Maatschap J. Alberts en L.J. Alberts-de Boer
Maatschap J.H. en S. Bolding
Maatschap J. ten Kate en J. ten Kate-Buiten
Maatschap J. van Achteren en B. van Achteren- Dunning
Maatschap J.W.H. Hooijer
Maatschap K. en A. Benak
Maatschap K. Hoorn en E. Hoorn
Maatschap Klein
Maatschap K.N. ten Wolde en C.A. ten Wolde-Schoonvelde
Maatschap Luning-Kamminga
Maatschap Meijer-Flinkert
Maatschap Mensink - Spang
Maatschap Merks-Olislagers
Maatschap Mulder
Maatschap M. van Hoorne en S.I. van Hoorne-Stover
Maatschap N.A. Bouwkamp en G. Bouwkamp-Kouwen
Maatschap Neppelenbroek
Maatschap P. van den Pol en J.C. van Steenbergen
Maatschap R. de Jonge en B.R. de Jonge-Smit
Maatschap R. Koekoek en B.A. Koekoek-De Jonge
Maatschap Santing- Scheiuit
Maatschap Steffens-Hemmer
Maatschap Straathof-van Marwijk
Maatschap T.J. en L.C. Moons-van Erkel
Maatschap T. Middelveld en B. Middelveld-Otten
Maatschap Troost
Maatschap Vedder Tijmes
Maatschap Versteeg
Maatschap Westerbeek
Maatschap W.F. Klein-J.F. Klein-Kuijer
Maatschap Wierbos - De Boer
Maatschap Wierbos - Logtenberg
Maatschap W. Oldengarm en H. Oldengarm-Compagner
Maatschap Woortman
Maatschap W. Zantinge en H. Zantinge
Maatschap Zantinge
M.A.G.L.M., E.D.H. en H.E.M. Looze
Melkveebedrijf Ehlers
Melkveebedrijf G. en H. Nijmeijer
Melkveebedrijf Hooch Antink
Melkveebedrijf Jansen
Melkveebedrijf J. Schuttevaar
Melkveebedrijf Linthorst
Melkveebedrijf Steenbergen Ruinerwold
Melkveebedrijf Steert
Melkveebedrijf Timmerman VOF
Melkveebedrijf Wierbos
Melkveehouderijbedrijf Zandstra
Melkveehouderij J. & W. Steert
Melkveehouderij J. Rumph
Melkveehouderij Ruitenberg
Melkveehouderij Tijmens
Melkveehouderij Vogelzang-Pot VOF
Mts. A. Katerberg en Soer, R
mts Brakke-Scherff
Mts Drost
Mts. E. Veldman & A. Veldman-Kuipers
Mts. Jansen
mts. Stal Broek
MTS Van Garderen/Veldhuizen
Mts. van Oostrum
Mts. Zanting
Mts. Zomer- Dorgelo
M. von der Heide, L.J. von der Heide-Waninge
Nertsfarm "Het Westerveld"
Paardenopfokbedrijf Zomer
Pluimveebedrijf Feddema-Perdaan
Pluimveebedrijf Huiskes B.V.
Pluimveebedrijf "Het Kleine Slag" B.V.
Pluimveeboerderij Laarman
Pronkjewail Melkgeiten B.V.
Pronkjewail Melkgeiten VOF
René Aalfs
RockFarm Cattle
Rundveehouderijbedrijf Vogelzang
Salomons Bergentheim Opfok
Schapenhouderij Sjoerd Meekhof
Stal Broekman
Stal HeeserVeld
Stichting het Drentse Heideschaap
Stienbarch lakenvelders
Stille Maatschap G., A., B.M., Benak en A., H. ten Kate
Stoeterij Gaesbeek
Tibben Farm Dogs
VaDa B.V.
Van Dam Kiva B.V.
Van Raalte-Seinen
Veehouderij Rumph v.o.f.
Veehouderij T. de Gorter
Veeteeltbedrijf Bunskoek
Vleeskuikenbedrijf J. Veerman-Brakke
V.O.F. Benning-Moek
V.O.F. Bollink
V.O.F. De Jong-Prins
V.O.F. De Nieuwe Hof
V.O.F. Duinkerken-Oostveen
V.O.F. IJmker - Michel
V.O.F. Melk- en Pluimveebedrijf Koekoek
V.O.F. Melkveehouderij ten Klooster
v.o.f. Olie-Reitsma
Vof Potuijt Kisjes
V.O.F. van den Broek - van Sijtveld
V.O.F. Visscher
Voorhees
Werkman
Wind-de Neef
Withaar-Tissingh VOF