Nederland
Zuid-Holland
Barendrecht
Wijk 01 Centrum
(2)
Wijk 02 Noord
(3)
Wijk 04 Oranjewijk
(3)
Wijk 05 Buitenoord
(3)
Wijk 06 Ter Leede
(3)
Wijk 07 Paddewei
(2)
Wijk 08 Molenvliet
(1)
Wijk 09 Nieuweland
(11)
Wijk 10 Dorpzicht
(1)
Wijk 11 Bijdorp
(2)
Wijk 12 Smitshoek
(1)
Wijk 13 Voordijk
(3)
Wijk 14 Meerwede
(10)
Wijk 15 Waterkant
(1)
Wijk 16 Havenkwartier
(1)
Wijk 18 Riederhoek
(4)
Wijk 19 Vrijheidsakker
(1)
Wijk 20 Vrijenburg
(8)
Wijk 30 Buitengebied Noord
(4)
Wijk 31 Buitengebied Zuid
(13)
Wijk 50 Bedrijventerreinen
(66)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw en projectontwikkeling
(43)
Grond-, water- en wegenbouw (geen grondverzet)
(11)
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(89)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Bouwnijverheid in Barendrecht
A.A.D. Elektrotechniek & Onderhoudsbedrijf
Aannemingsbedrijf J. Bevelander
Aannemingsbedrijf Roosenburg
Absolute Electro
AB Total Service
Adriaansen Installatietechniek
Afdichtingsbedrijf Coenen BV
A.J.K. Schilders- en Wandafwerkingsbedrijf V.O.F.
AK infra B.V.
AKM Projectontwikkeling B.V.
AZM Bestratingen
BeRo B.V.
Bevico B.V.
Bouwbedrijf Spijk B.V.
Bouwbedrijf Van Vliet en Rijsdijk Projecten B.V.
Bouw Brilliant B.V.
Bouwmansz
B.V. R. van Vliet
C. & C. Cable & Communication B.V.
Cas Elektrotechniek B.V.
Cazdak Dakbedekkingen B.V.
Coelers Schildersbedrijf & Totaalonderhoud
Comasial V.O.F.
Conduct Technical Solutions B.V.
Constructif
Cura Monumentum B.V.
C. van Hilten
Dekafloor Installatietechniek
Deku-Tech
Dessing bouw B.V.
DEVARO
De Verhuis Dirigent B.V.
Dewi Holding B.V.
Dima Bouw Projecten B.V.
DNK Infra B.V.
DORST GLAS- EN SLOTENSERVICE B.V.
Dream Grondwerker
Drechtpool Bouw B.V.
Ecell B.V.
Electrotechnisch- en Onderhoudsbedrijf van Wichem
Elektro-Four B.V.
Eureka elektrotechniek
Event Support Crew International
Fiber optic telecom
Firma G. Lems en Zoon
FRC Global B.V.
GKB Zuidpolder 2 B.V.
GKB Zuidpolder B.V.
Global Newspace B.V.
GSI Installatietechniek B.V.
H & A Dedert Schildersbedrijf
H.B.M. Dakbedekking Maatschappij B.V.
H.D.O. Dakbedekkingen B.V.
HeKo Vastgoed B.V.
Holland Vloerverwarming B.V.
Hoppenbrouwers Techniek Barendrecht
Huizer Bouw B.V.
Infra Holland B.V.
Intent aannemingsbedrijf B.V.
Interlux Onderhoud
J&T Sustainable projects
Janssen de Jong OnderhoudPlus Barendrecht
JiRo Bouw
JTD Projects B.V.
J. van Huizen Groenvoorzieningen B.V.
KartalAteg Infratechniek B.V.
Kerskes Warmtetechniek B.V.
Keskin Junior
Koelmeester
Koelplan Barendrecht
Koers Groep B.V.
Kraaijeveld's Aannemingsbedrijf B.V.
Lok Interieurbouw V.O.F.
Loodgietersbedrijf N.A.J. den Drijver
Loodgieters- en Installatiebedrijf D. v.d. Laan B.V.
Maarten Keukenmontage
Meeldijk Onroerend Goed B.V.
MiM Team B.V.
MRT Import & Export B.V.
Mulgen Allround
NAB Bliksembeveiliging B.V.
Nederland Solar B.V.
Nootenboom Sport B.V.
Onderhoudsbedrijf W. van Vliet.
Onnink B.V.
Palletbedrijf J. Staat B.V.
Progam B.V.
promontec
R & A Montage B.V.
Randstad totaal techniek
R.A.N. Loodgieters & Onderhoudsbedrijf
Remco Lok
Rietveld Klimaattechniek B.V.
Rijndertse
Ron Bahlman Schilderwerken
Ron Hoppema Montage B.V.
Ropana B.V.
Roukens Exclusieve Houtbouw B.V.
Rozar
Saman Groep B.V.
Samsom Liftservice
SBS Bouw
Schilders-, Afwerkingsbedrijf Koster Meesterschilder
Schildersbedrijf De Maas
Schildersbedrijf van der Gugten B.V.
Schilders- en Afwerkingsbedrijf AJK B.V.
Simfall B.V.
Skills Steigerbouw
Skills Steigerbouw B.V.
Standby24
Stelo Rotterdam B.V.
Stucadoorsbedrijf HAM
SWARCO Nederland B.V.
Synorga beveiliging & telecommunicatie B.V.
Synorga electrical management B.V.
Synorga elektrotechniek B.V.
T&M Glas
Thoonen Totaal Installaties BV
Timmerbedrijf H.J. Schaap B.V.
TotaalBouw ZuidHolland
Tunstall B.V.
Unica Access & Security B.V.
Ünsal Infratechniek B.V.
Uw-Klus
Valmo Afbouwprojecten B.V.
Van den Berg Onderhoud
Van der Meulen Vastgoedzorg B.V.
Van Huizen Totaalbouw B.V.
Van Manen Woninginrichting
Van Waterschoot Koeltechniek B.V.
Veli Kilic
Versatile Verbouwingsbedrijf B.V.
V.H.B. Elektro Service B.V.
Viking vloeren
V.O.F. A.P. de Lange en Zn
V.O.F. Franki-Cementation
V.O.F. John Schaap Keukenmontage
V.O.F. P. de Reus
Wesotronic B.V
Wonen Compleet
Yldiz Afdichtingstechnieken
Zawidow Tegelbedrijf
Zonweringsbedrijf R.J. Kalisvaart