Nederland
Zuid-Holland
Barendrecht
Wijk 01 Centrum
(2)
Wijk 02 Noord
(3)
Wijk 04 Oranjewijk
(2)
Wijk 05 Buitenoord
(2)
Wijk 07 Paddewei
(2)
Wijk 08 Molenvliet
(1)
Wijk 09 Nieuweland
(7)
Wijk 12 Smitshoek
(1)
Wijk 13 Voordijk
(2)
Wijk 14 Meerwede
(7)
Wijk 15 Waterkant
(1)
Wijk 16 Havenkwartier
(1)
Wijk 18 Riederhoek
(2)
Wijk 20 Vrijenburg
(2)
Wijk 30 Buitengebied Noord
(4)
Wijk 31 Buitengebied Zuid
(8)
Wijk 50 Bedrijventerreinen
(42)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Slopen van bouwwerken, grondverzet en proefboren
(4)
Bouwinstallatie
(45)
Afwerking van gebouwen
(31)
Dakbouw en overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(9)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw in Barendrecht
A.A.D. Elektrotechniek & Onderhoudsbedrijf
Absolute Electro
AB Total Service
Adriaansen Installatietechniek
Afdichtingsbedrijf Coenen B.V.
A.J.K. Schilders- en Wandafwerkingsbedrijf V.O.F.
Bevico B.V.
Cas Elektrotechniek B.V.
Cazdak Dakbedekkingen B.V.
Coelers Schildersbedrijf & Totaalonderhoud
Comasial V.O.F.
Conduct Technical Solutions B.V.
Cura Monumentum B.V.
C. van Hilten
Dekafloor Installatietechniek
Deku-Tech
DEVARO
DORST GLAS- EN SLOTENSERVICE B.V.
Dream Grondwerker
Ecell B.V.
Electrotechnisch- en Onderhoudsbedrijf van Wichem
Elektro-Four B.V.
Eureka elektrotechniek
Event Support Crew International
Fiber optic telecom
Firma G. Lems en Zoon
FRC Global B.V.
GSI Installatietechniek B.V.
H & A Dedert Schildersbedrijf
H.B.M. Dakbedekking Maatschappij B.V.
H.D.O. Dakbedekkingen B.V.
Holland Vloerverwarming B.V.
Hoppenbrouwers Techniek Barendrecht
Intent aannemingsbedrijf B.V.
JTD Projects B.V.
J. van Huizen Groenvoorzieningen B.V.
Kerskes Warmtetechniek B.V.
Keskin Junior
Koelmeester
Koelplan Barendrecht
Lok Interieurbouw V.O.F.
Loodgietersbedrijf N.A.J. den Drijver
Loodgieters- en Installatiebedrijf D. v.d. Laan B.V.
MRT Import & Export B.V.
Mulgen Allround
NAB Bliksembeveiliging B.V.
Nederland Solar B.V.
Onderhoudsbedrijf W. van Vliet.
Onnink B.V.
Palletbedrijf J. Staat B.V.
R & A Montage B.V.
Randstad totaal techniek
Remco Lok
Rietveld Klimaattechniek B.V.
Rijndertse
Ron Bahlman Schilderwerken
Ron Hoppema Montage B.V.
Roukens Exclusieve Houtbouw B.V.
Saman Groep B.V.
Schilders-, Afwerkingsbedrijf Koster Meesterschilder
Schildersbedrijf De Maas
Schildersbedrijf van der Gugten B.V.
Schilders- en Afwerkingsbedrijf AJK B.V.
Skills Steigerbouw
Skills Steigerbouw B.V.
Stelo Rotterdam B.V.
Stucadoorsbedrijf HAM
SWARCO Nederland B.V.
Synorga beveiliging & telecommunicatie B.V.
Synorga electrical management B.V.
Synorga elektrotechniek B.V.
T&M Glas
Thoonen Totaal Installaties BV
Timmerbedrijf H.J. Schaap B.V.
Tunstall B.V.
Unica Access & Security B.V.
Valmo Afbouwprojecten B.V.
Van der Meulen Vastgoedzorg B.V.
Van Manen Woninginrichting
Van Waterschoot Koeltechniek B.V.
Veli Kilic
V.H.B. Elektro Service B.V.
Viking vloeren
V.O.F. John Schaap Keukenmontage
Wesotronic B.V
Wonen Compleet
Yldiz Afdichtingstechnieken
Zawidow Tegelbedrijf
Zonweringsbedrijf R.J. Kalisvaart