Nederland
Noord-Holland
Koggenland
Avenhorn
(6)
Berkhout
(4)
De Goorn
(12)
Hensbroek
(3)
Obdam
(20)
Scharwoude
(1)
Spierdijk
(6)
Ursem
(7)
Zuidermeer
(3)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Bouwinstallatie
(24)
Afwerking van gebouwen
(23)
Dakbouw en overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(15)
Klik om de kaart met deze selectie op app.bedrijvenopdekaart.nl te tonen
De (oude) kaart op regiobedrijf.nl is de volgende werkdag om 9 uur weer beschikbaar.
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw in Koggenland
Aannemingsbedrijf J. van Veenen
AB Houten Vloeren
B & A Installaties Holding B.V.
B&A Installaties Projecten B.V.
Besseling Glas & Schilderwerken
Bier Parket
Bol Schildersbedrijf
Boots Installatietechniek
Bot Installatiebedrijf
Braas Dakbedekking
C.V. Technisch Installatiebureau Kees van Kampen
Deco-Crete B.V.
Denmar Techniek V.O.F.
Elektro Koning
G & G afbouw v.o.f.
G. Bakker
Giant Telcom B.V.
Groenveld Schilders
H de Schilder
Installatiebedrijf R. Lascaris B.V.
Installatie- en Service Buro Appelman
ISB Installateur Siem Besseling
Klaas Wester
Klaver Klimaattechniek B.V.
Klusbedrijf Lex de Jong
Koeman Kranen B.V.
Konijn Houtbewerking B.V.
Koud en Warm klimaattechniek
Lenting Techniek B.V.
Loodeck B.V.
Loos Betonreparaties B.V.
Loos Betonvloeren Obdam B.V.
Martes Voegwerk-Gevelrenovatie
Master Carpenters
Mastermate Ruvo B.V.
Matena Schilderwerken B.V.
Montage en Demontage Leuring
Mulder Glasvezel Techniek
NLwarmte B.V.
Noorddijk Betonbouw B.V.
P&D Montage
René Vlaar Timmerwerken
Riny van de Water
Romu Installatie B.V.
RS Loodgieters
Schildersbedrijf Drielinden VOF
Schilderwerken De Boer Obdam B.V.
Steigerbouw Support Scharwoude
Tegelzetbedrijf Klaver Hensbroek
Timmerbedrijf J.A. Appelman
Timmerfabriek Carper B.V.
Timmerfabriek Peter Dekker B.V.
TNF Installatietechniek B.V.
Van Nieuwkerk B.V.
Voegbedrijf H.J.J. Keijzer V.O.F.
V.O.F. Rietdekkersbedrijf Vis Blum
V.O.F. Voegbedrijf Kenter
Warmtemaat B.V.
Wilmij B.V.
Witte Installatie B.V.
Zabrocki
Zeker Elektrotechniek